Postaw tarota – tarot tak nie, czyli darmowe wróżby

W tym wpisie chciałam zaproponować Wam darmowe wróżby, dzięki którym sprawdzicie odpowiedzi Tarota, tak lub nie, oraz dowiecie się, co Was czeka.

Słowem wstępu. Przed wybraniem karty tarota, zadajcie na głos lub w myślach jedno konkretne pytanie. Następnie wskażcie kartę, oznaczoną numerem od 1 do 3. Pod zdjęciem każdej z nich, jest dokładna wskazówka od Tarota, czyli odpowiedź na zadane przez Was pytanie.

Życzę Wam ciekawych wróżb i przede wszystkim, samych dobrych wiadomości. Tarot tak lub nie, stoi przed wami otworem!

Postaw tarota – tarot tak nie, czyli darmowe wróżby 1

Karta nr 1 – Mag/Czarodziej – Tarot online

Mag próbuje Ci powiedzieć, że masz dużo wiedzy i umiejętności, dzięki czemu możesz sprostać wielu problemom. Poleca, by zawsze liczyć na siebie i w pierwszej kolejności zaufać intuicji, a dopiero później prosić o rady inne osoby.

Gdy stoisz przed życiowym wyborem, karta podpowiada zdrowy rozsądek. Z każdej sytuacji jest wyjście, tylko musisz się otworzyć na to, co ma nadejść, by doświadczenie zdobyte w ten sposób, wzmocniło cię zarówno duchowo, jak i psychicznie.

Kiedy zapytałeś o miłość, czeka cię nareszcie spokojny czas w związku lub nadzieje na znalezienie partnera, który nadaje z tobą na tych samych falach.

W sytuacji, gdy prosisz o radę dotyczącą finansów i kariery, Mag zwiastuje powodzenie i szczęście do pieniędzy, znalezienie wymarzonej pracy lub zdanie ważnych kursów. Może również mówić o awansie i zmianach, ale tylko na lepsze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co z twoim zdrowiem, karta Maga oznacza, że wrócą do ciebie siły, przezwyciężysz chorobę lub chwilową niemoc. Pamiętaj też, by dbać o swoje drogi oddechowe i znaleźć czas na odpoczynek.

Postaw tarota – tarot tak nie, czyli darmowe wróżby 2

Karta nr 2 – Dziewiątka monet/denarów – Tarot tak nie

Prawdopodobnie w ostatnim czasie, wszystko układa się po twojej myśli. Jeśli nie, czekają cię wydarzenia, których następstwem będzie szczęście. Nie musisz więc martwić się na zapas. Nareszcie możesz odpocząć i być dumny ze swoich dotychczasowych osiągnięć. Nie osiadaj jednak na laurach całkowicie, gdyż łatwo popadniesz w marazm.

Wykorzystaj więc ten okres w swoim życiu, na robienie rzeczy, na które do tej pory brakowało ci czasu. Zajmij się swoim hobby, ciesz się chwilą, może wybierz się na wycieczkę do miejsca, którego jesteś ciekaw. Poza tym 9 denarów radzi, żeby zadbać o swoje mieszkanie i sprawić bliskim nam osobom radość, podzielić się swoim szczęściem, i sukcesem.

Gdy twoje pytanie dotyczyło miłości, karta ta zwiastuje czas, w którym zaczniecie dbać o swój związek oraz o wzajemną relację. To również moment, w którym praca może iść na drugi plan. Warto wziąć wolne, by nadrobić stracony czas i poznać partnera od nowa. Single mogą liczyć na znalezienie wymarzonej połówki, ale pod warunkiem, że są na to gotowe i wyjdą do ludzi.

Dziewiątka denarów w sprawach finansowych, doradza rozsądek oraz odłożenie zarobionych teraz pieniędzy na konto oszczędnościowe lub zakup rzeczy, które naprawdę są potrzebne.

Jeśli zaś pytasz karty o zdrowie, 9 monet wskazuje na dobry czas, by zadbać o swoje piękno i zrobić porządek z cerą oraz zębami.

Postaw tarota – tarot tak nie, czyli darmowe wróżby 3

Karta nr 3 – As monet/denarów – Tarot online

As denarów to przede wszystkim karta wskazująca na nowe możliwości dotyczące finansów, pracy, inwestowania, awansów i wszystkiego, co kręci się wokół rzeczy materialnych.

Jeśli wybrałeś kartę, bo chcesz poznać swoją przyszłość, masz nadzieję, że ta będzie łaskawa, właśnie taki jest przekaz asa monet. Pod każdym względem mówi on o przyszłym dobrobycie, który dotknie każdej strefy twojej egzystencji.

Doradza nie oglądanie się wstecz, tylko wytyczenie sobie planów, które zaowocują w przyszłości i pozwolą ci wreszcie wieść satysfakcjonujące życie na każdej płaszczyźnie.

As monet w miłości, stwarza nadzieję na stworzenie nowego stabilnego związku lub ugruntowanie obecnego. Możliwa przeprowadzka, zakup czegoś wspólnego, co posłuży dobru każdej strony. Dla osób wolnych, dobra wiadomość. Nadarzy się okazja spotkania partnera i powodzenie w sprawach sercowych.

Pytasz o zdrowie? Możliwe jest zajście w ciąże. Gdy ostatnio robiłeś badania i czekasz na wyniki, i diagnozę, odpręż się, bo te wyjdą książkowo.

Postaw tarota – tarot tak nie, czyli darmowe wróżby 4

Mamy nadzieję, że uzyskałeś satysfakcjonujące cię odpowiedzi na zadane pytania. Pamiętaj jednak, że karty tarota to nie wyrocznia. Jeśli coś chcą ci przekazać, jest to tylko porada. Sugerują, że postąpienie według ich wskazówek, będzie skutkowało powodzeniem lub wręcz przeciwnie, stratą albo kłopotami.

Jeśli czegoś się obawiasz, zapytaj o poradę i możliwe rozwiązanie problemu, by uniknąć kłopotów. Dzięki temu nie tylko łatwiej będzie ci przebrnąć przez trudny okres w życiu, ale i zyskasz spokój ducha.


Tarot online – wyślij e-maila

Ważne! Nigdy nie pytaj kart o to samo, w krótkich odstępach czasu. Nie chodź na seanse tarota, gdy jesteś w trudnym momencie życia i miewasz stany lękowe, ataki paniki albo agresji. Zresztą o tym, jak działają karty tarota i czy tarot jest niebezpieczny, pisałyśmy już w poprzednim artykule. Zapoznaj się z nim i wyciągnij swoje wnioski.

P.S. Chętnie odpowiemy na twoje pytanie do kart tarota, zrobimy rozkład na wybraną przez ciebie sferę życia lub wyjaśnimy ezoteryczne wątpliwości. Czekamy na twojego maila. Wiadomości kieruj na adres: info@ewrozba.pl lub wyślij je za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie głównej. Usługi świadczymy bezpłatnie.

Postaw tarota – tarot tak nie, czyli darmowe wróżby 7
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

3 KOMENTARZE

  1. Co mogłabym zrobić by mąż wycofał pozew rozwodowy i postawił na naprawę małżeństwa.

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne