Przegląd horoskopów w Internecie – magia Onet, horoskop WP i Interia

Horoskop dzienny onet lub wp bije rekordy popularności. Zresztą, nie ma się co dziwić. Najnowsze badania pokazują, że ponad połowa Polaków korzysta z usług wróżek i tarocistek.

Nawet, co 3 Polak czyta horoskopy wp lub na serwisie interia. Dlatego dziś zapraszam na przegląd horoskopów w Internecie. Sprawdzimy, które z nich cieszą się największą sprawdzalnością.

Horoskop Onet – przegląd

Na stronie magia onet, znajdziemy horoskopy dzienne lub tematyczne. Na przykład: chiński, celtycki, miesięczny lub miłosny. Pod lupę weźmiemy dzienny, żeby zobaczyć jego sprawdzalność i opis.

Oczom ukazuje się nam energetyka ogólna, finansowa, zdrowotna i miłosna. Czy można mu zaufać? Z uwagi na to, że jest to horoskop onet dzienny, widzimy tylko 2 linijki znikomych informacji o tym, co czeka nas w danym dniu. Poza tym nie do końca da się przepowiedzieć coś, co się sprawdzi, dla ogółu.

Mimo że jesteś, np. zodiakalnym Skorpionem, bliżej będzie Ci do Wagi lub Strzelca. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność co do przyszłości, lepiej postaw tarota online albo napisz do mnie :).

A jak wygląda miesięczny horoskop onet? Czy zdradzi nam więcej szczegółów? W tym przypadku jest już lepiej, jeśli chodzi o ilość informacji i przepowiednie. Otrzymujemy aż 3 akapitową wróżbę, ale nadal nie możemy jednoznacznie stwierdzić, ile % się spełni.

Roczny horoskop Onet

W porównaniu z miesięcznym nie widać dużej różnicy. Nadal mamy szczegółowe objaśnienie wpływu planet na kwartały naszego życia w danym znaku, ale są to raczej skąpe zapiski i bardzo uogólnione. Wróżka mówi o karierze, zdrowiu i przeszkodach, a także o okazjach, które warto wykorzystać.

Horoskop Onet – plusy

  • Krótkie, w miarę treściwe przepowiednie na każdy dzień.
  • Intuicyjna strona, na której w widocznym miejscu są najważniejsze horoskopy.
  • Dobrze się czyta również na telefonie.

Horoskop Onet – minusy

  • Zdawkowe informacje nie zadowolą każdego.
  • Raczej ogólnikowe przepowiednie, które zazwyczaj nie pokrywają się z rzeczywistością.

Horoskop WP – sprawdzalność

Długo szukałam idealnego następcy Onetu. Zależało mi na tym, by był on lepszy i obszerniejszy od swojego poprzednika. Przez tydzień więc zapisywałam wróżbę, którą szykował dla mnie horoskop dzienny WP. Jakie są wyniki moich „badań”? Przede wszystkim WP oferuje piękny wygląd magicznej podstrony.

Jest też wiele innych ezoterycznych ciekawostek i wróżb, które możemy sobie zgłębiać przy okazji odwiedzenia strony. Nie da się także nie zauważyć wszechobecnych reklam tarocistek i wróżek, ale czy pod mailem lub numerem telefonu kryje się osoba naprawdę trudniąca się tym fachem – trudno stwierdzić.

Dlatego na razie zajmiemy się sprawdzalnością. Sprawdzimy, jak dobrze trafi w dany dzień, horoskop WP tygodniowy.

Horoskop WP – przegląd i ocena

Horoskop WP podzielony jest na 12 znaków zodiaku, przedstawionych w formie ładnych, czarno-białych znaków. Po kliknięciu w wybrany znak, np. w horoskop WP Ryby, otrzymujemy kilka linijek wróżby na dany dzień.

Pod spodem od razu naszym oczom ukazuje się horoskop tygodniowy, a następnie opcja kontaktu z wróżką. Jak wygląda opis przepowiedni? Czy jest wyczerpujący? O tym za chwilę.

Horoskop WP – plusy

  • Krótka wróżba, poruszająca w 4 zdaniach 4 aspekty życia.
  • Można swobodnie czytać na telefonie.

Horoskop WP – minusy

  • ogólnikowe informacje,
  • niska sprawdzalność.

Horoskop Interia – przegląd

Horoskop interia wypada najsłabiej w całym naszym zestawieniu. Poprzednie strony magiczne, były bardziej rozwinięte jeśli chodzi o energetykę ogólną, zawodową czy zdrowotną.

W horoskopie interia widzimy jedynie 3 linijki opisujące dzień dla każdego znaku zodiaku. Z uwagi na tak znikome informacje, nie będziemy już robić podziału na plusy i minusy, ponieważ ten akapit wystarczającą powiedział Wam, czego możecie się spodziewać po tej stronie z wyroczniami.

Jedyne, co jest godne uwagi, to fakt, że horoskop wygodnie się czyta na każdym urządzeniu, a strony szybko się ładują. Nie wynagradza to jednak czytelnikowi zdawkowej prognozy, którą oferuje horoskop interia.

Podobne tematy:

Przegląd horoskopów w Internecie – magia Onet, horoskop WP i Interia 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne