Horoskop dzienny onet lub wp bije rekordy popularności. Zresztą, nie ma się co dziwić. Najnowsze badania pokazują, że ponad połowa Polaków korzysta z usług wróżek i tarocistek. Nawet, co 3 Polak czyta horoskopy wp lub na serwisie interia. Dlatego dziś zapraszam na przegląd horoskopów w Internecie. Sprawdzimy, które z nich cieszą się największą sprawdzalnością.

Horoskop Onet – przegląd

Na stronie magia onet, znajdziemy horoskopy dzienne lub tematyczne. Na przykład: chiński, celtycki, miesięczny lub miłosny. Pod lupę weźmiemy dzienny, żeby zobaczyć jego sprawdzalność i opis. Oczom ukazuje się nam energetyka ogólna, finansowa, zdrowotna i miłosna. Czy można mu zaufać? Z uwagi na to, że jest to horoskop onet dzienny, widzimy tylko 2 linijki znikomych informacji o tym, co czeka nas w danym dniu. Poza tym nie do końca da się przepowiedzieć coś, co się sprawdzi, dla ogółu. Mimo że jesteś, np. zodiakalnym Skorpionem, bliżej będzie Ci do Wagi lub Strzelca. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, co do przyszłości, lepiej postaw tarota online albo napisz do mnie :).

A jak wygląda miesięczny horoskop onet? Czy zdradzi nam więcej szczegółów? W tym przypadku jest już lepiej, jeśli chodzi o ilość informacji i przepowiednie. Otrzymujemy aż 3 akapitową wróżbę, ale nadal nie możemy jednoznacznie stwierdzić, ile % się spełni.

Roczny horoskop Onet

W porównaniu z miesięcznym nie widać dużej różnicy. Nadal mamy szczegółowe objaśnienie wpływu planet na kwartały naszego życia w danym znaku, ale są to raczej skąpe zapiski i bardzo uogólnione. Wróżka mówi o karierze, zdrowiu i przeszkodach, a także o okazjach, które warto wykorzystać.

Horoskop Onet – plusy

  • Krótkie, w miarę treściwe przepowiednie na każdy dzień.
  • Intuicyjna strona, na której w widocznym miejscu są najważniejsze horoskopy.
  • Dobrze się czyta również na telefonie.

Horoskop Onet – minusy

  • Zdawkowe informacje nie zadowolą każdego.
  • Raczej ogólnikowe przepowiednie, które zazwyczaj nie pokrywają się z rzeczywistością.
Rate this post