Wasze pytania do Tarota

Nie wiecie, jak zadać pytanie do Tarota tak lub nie? Chcecie wiedzieć, co Was czeka w przyszłości, ale trudno Wam sprecyzować pytanie do Tarota? Każdego dnia otrzymujemy od Was wiadomości, w których pytacie – jaka będzie Wasza przyszłość, co on do mnie czuje, albo kiedy znajdę miłość. Zebrałyśmy kilka takich pytań i poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda kontakt z nami w sprawie pytania do kart Tarota. Oczywiście nie ujrzycie tutaj żadnych danych, wszystko jest przedstawione anonimowo. Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami i do kontaktu z nami.

Pytanie do Tarota

Cześć, chciałabym dowiedzieć się czegoś w temacie
miłości, czy czeka mnie coś szczęśliwego jeszcze w życiu 😊 lub czy coś
co trwa teraz będzie trwało? Moja data urodzenia to…

Odpowiedź

Droga …, w Twoim przypadku karty radzą, byś obecną sytuację w miłości rozwijała małymi krokami. Wykorzystaj do tego swoje talenty i przede wszystkim, nie chciej wszystkiego od razu. Dzięki temu wkrótce będziesz mogła przejąć inicjatywę w związku, partner będzie w Ciebie zapatrzony. Związek ma wielkie szanse, pod warunkiem, że porzucisz czarne myśli i lęki oraz będziesz realnie patrzeć na wszystkie wady i zalety was obojga. Nie idealizuj, lecz po prostu bądź i kochaj.

Z najlepszymi życzeniami,
Tarocistka Marta 🙂

Wasze pytania do Tarota 1

Pytanie do Tarota 2

Witam,

Będę wdzięczna za pomoc w sprawach sercowych. Jestem w pewnej relacji
z mężczyzną, nie jestem do końca pewna jego uczuć do mnie i jaka w
związku z tym jest przyszłość tego związku. Moja data urodzenia to

Odpowiedź

Pani …,

odpowiedź kart Tarota:

4 buław – zapowiada szczęśliwy związek, wysiłki o zabieganie w tej relacji nie pójdą na marne.

Arcykapłan/Papież – symbolizuje osobę mało wylewną, ale za to kochającą. Jej uczucia są prawdziwe. Mówi, że ten człowiek ceni w życiu swoje wartości moralne oraz przedkłada je ponad wszystko inne. Stąd wrażenie niepewności u Pani.

3 kielichy – zapowiada przypływ sił i szczęścia, chęć posiadania dziecka i macierzyństwo.

Pozdrawiam
Tarocistka Marta

Pytanie do Tarota 3

Kiedy będę związku z mężczyzną? (Data ur.).

Odpowiedź

Pani …,

karta Asa monet wskazuje na poznanie osoby interesującej. Następnie mamy 2 monet, wróżącą wybór, którego będzie trzeba dokonać, a który zaważy na przyszłości w relacji. Na koniec, rada od karty 8 mieczy. Chce przekazać, że cierpliwość popłaci i lepiej się w nią uzbroić. Spełnienie przepowiedni kart Tarota ma miejsce w ciągu 6-24 miesięcy.

Pozdrawiam
Tarocistka Marta

Wasze pytania do Tarota 2