Runy kolczyki

Runy kolczyki

Runy kolczyki

6,90 

Nasze runy kolczyki to biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej i barwiona gotyckimi kolorami. Dzięki temu runy kolczyki są w stylu retro i elegancko się prezentują. Wybierz runy kolczyki dla siebie i miej przy sobie ich ochronę. Wszystkie runy kolczyki posiadają skrypty, dzięki czemu pasują na różne okazje. Możesz wybrać je dla siebie lub kogoś bliskiego i sprawić mu magiczny prezent z okazji urodzin lub rocznicy. Runy kolczyki Słowiańskie to ponadczasowa biżuteria o niepowtarzalnym charakterze.

Specyfikacja

Kolor

Posrebrzane

Rodzaj

Wkrętki

Opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Runy kolczyki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne produkty

Runy kolczyki

Runy kolczyki to folklorystyczna, słowiańska biżuteria na każdą okazję. Wybierz runy kolczyki dla siebie, żeby zawsze mieć przy sobie ochronę ich skryptów. Nasze runy kolczyki są stworzone z dobrej jakości stali chirurgicznej. Dzięki temu nie rdzewieją i nie odkształcają się. Runy kolczyki to wkrętki do ucha, pasują na wiele okazji.

Runy kolczyki – słowiańskie

Runy kolczyki słowiańskie są idealnym prezentem dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Możesz podarować je na urodziny lub bez okazji. Runy kolczyki będą miały pod ochroną każdego, kto je nosi. Skrypty runiczne umieszczone na kolczykach odbijają złe oko i inne energie, które mogą działać destrukcyjnie na człowieka.