Sen o żmijach

Żmija od dawana jest symbolem zła i fałszu, także we śnie symbolizuje negatywną postawę. Pojawiająca się we śnie żmija ma być dla nas przestrogą przed ewentualnym złym obrotem spraw dla nas. Znaczenie snu o żmii jest różne, w zależności od kontekstu i sytuacji w jakiej się pojawia, jednak nie wróży nam dobrych rzeczy. Chcesz się przekonać jaka jest symbolika żmii w snach? Przeczytaj poniżej.

Sen o żmijach

Sennik: Widzieć żmiję

Żmije i węże widziane w snach są dla nas przestrogą przed ludźmi chcącymi nam zaszkodzić. Zarówno dotyczy to życia zawodowego i prywatnego, najważniejsze dla nas jest to, abyśmy byli czujni i nie dali się sprowokować.

Sennik: Ukąszenie żmii

Kiedy w naszym śnie pojawia się żmija, która nas chce ukąsić, ma to wyraz negatywny. Wróży to o porażce i niepowodzeniu. Jeśli walczymy ze zwierzęciem czas naszego niepowodzenia będzie znacznie dłuższy. Natomiast jeśli inna osoba jest ukąszona przez żmiję, to oznacza, że ktoś będzie potrzebował naszej pomocy i wsparcia w swoich problemach.

Sennik: Złapanie żmii

Złapanie żmii we śnie ma dla nas wydźwięk pozytywny. Kiedy łapiemy żmiję symbolizuje to rozwiązanie trudnego problemu dla nas, który od dłuższego czasu nam doskwierał. Jeśli w naszym śnie żmija będzie zabita, świadczy to o zniknięciu z naszego życia wrogów i osób chcących nam zaszkodzić. Zatem jest to pozytywny aspekt dla nas.

Podobne

- Reklama -

Popularne