Sen o żniwach

Żniwa pojawiające się w snach świadczą, że tęsknimy za sukcesem oraz dobrobytem i beztroską. Jednakże pojawienie się żniw w śnie oznacza zapowiedź nadchodzących sukcesów i radości. Czas żniw jest nagrodą, zebraniem plonów w gospodarstwach. Ukazujące się żniwa we śnie zwiastują nagrodę za naszą pracę. Już wkrótce zostaniemy nagrodzeni za nasze starania. Także żniwa we śnie mogą wróżyć otrzymanie pokaźnego spadku.

Sen o żniwach

Sennik: Udział w żniwach

Jeśli we śnie bierzesz udział w żniwach możesz spodziewać się w niedługim czasie zebrania plonów swojej pracy. Żniwa we śnie symbolizują nagrodę i uznanie, którego możemy spodziewać się zarówno w życiu prywatnym, jaki zawodowym. Jest to korzystny znak dla naszego zaangażowania w wyznaczone zadania i pracę.

Sennik: Dobre żniwa

Dobre żniwa występujące we śnie oznaczają rychły sukces na każdej płaszczyźnie, nasze starania zostaną odpowiednio nagrodzone. A wszystkie nasz plany i życzenia potoczą się dla nas korzystnie.

Sennik: Złe żniwa

Jeśli we śnie ukazują nam się złe żniwa, zniszczone przez pożar możemy spodziewać się nico gorszego momentu w naszym życiu. Obecny będzie niedosyt i brak osiągnięcia zadowalającego nas sukcesu. Pożar żniw wróży głód, a nawet śmierć.

Sennik: Żniwa

Pojawiające się w snach żniwa u osób starszych świadczą o pogodnej i dobrej starości. Spełnienie życia będzie uwieńczone lekką starością.

Sennik: Zbierać zboże

Zbieranie zboża wróży osiągnięcie sukcesu oraz nagrodę. Także możemy spodziewać się otrzymania spadku lub spełnienia naszych marzeń.

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Popularne