Sen o żniwach

Sen o żniwach

Żniwa pojawiające się w snach świadczą, że tęsknimy za sukcesem oraz dobrobytem i beztroską. Jednakże pojawienie się żniw w śnie oznacza zapowiedź nadchodzących sukcesów i radości. Czas żniw jest nagrodą, zebraniem plonów w gospodarstwach. Ukazujące się żniwa we śnie zwiastują nagrodę za naszą pracę. Już wkrótce zostaniemy nagrodzeni za nasze starania. Także żniwa we śnie mogą wróżyć otrzymanie pokaźnego spadku.

Sen o żniwach

Sennik: Udział w żniwach

Jeśli we śnie bierzesz udział w żniwach możesz spodziewać się w niedługim czasie zebrania plonów swojej pracy. Żniwa we śnie symbolizują nagrodę i uznanie, którego możemy spodziewać się zarówno w życiu prywatnym, jaki zawodowym. Jest to korzystny znak dla naszego zaangażowania w wyznaczone zadania i pracę.

Sennik: Dobre żniwa

Dobre żniwa występujące we śnie oznaczają rychły sukces na każdej płaszczyźnie, nasze starania zostaną odpowiednio nagrodzone. A wszystkie nasz plany i życzenia potoczą się dla nas korzystnie.

Sennik: Złe żniwa

Jeśli we śnie ukazują nam się złe żniwa, zniszczone przez pożar możemy spodziewać się nico gorszego momentu w naszym życiu. Obecny będzie niedosyt i brak osiągnięcia zadowalającego nas sukcesu. Pożar żniw wróży głód, a nawet śmierć.

Sennik: Żniwa

Pojawiające się w snach żniwa u osób starszych świadczą o pogodnej i dobrej starości. Spełnienie życia będzie uwieńczone lekką starością.

Sennik: Zbierać zboże

Zbieranie zboża wróży osiągnięcie sukcesu oraz nagrodę. Także możemy spodziewać się otrzymania spadku lub spełnienia naszych marzeń.

Kusza we śnie – znaczenie

Kusza była niezwykle niebezpieczną i bardzo często używaną bronią zanim wynaleziono broń palną. Co może zwiastować kusza we śnie?

Łańcuszek we śnie – znaczenie

Łańcuszek jest bardzo często spotykanym motywem we śnie. Możemy śnić o pięknym łańcuszku w prezencie, lub kupowaniu go przyjaciółce, mamie bądź żonie. Co zwiastuje sen o łańcuszku?

Łazienka we śnie – znaczenie

Łazienka często jest kojarzona ze zmywaniem z siebie grzechów, oczyszczaniem duszy podczas snu. Co ta ważna część domu może oznaczać?

Źrebię we śnie

Źrebię pojawiające się w naszych snach ma bardzo pozytywny wydźwięk. Zobaczenie źrebięcia symbolizuje pojawiające się możliwości, beztroskę oraz urok. Oznacza to dla nas duży potencjał, który powinniśmy wykorzystać. Będzie nas rozpierała energia do działania oraz...

Sen o żmijach

Żmija od dawana jest symbolem zła i fałszu, także we śnie symbolizuje negatywną postawę. Pojawiająca się we śnie żmija ma być dla nas przestrogą przed ewentualnym złym obrotem spraw dla nas. Znaczenie snu o żmii jest różne, w zależności od kontekstu i sytuacji w...

Żaba we śnie

Żaba w naszych snach symbolizuje pewien etap przejściowy. Dotyczy to zarówno spraw sercowych oraz zawodowych. Widok żaby sugeruje, że nasz decyzje, które podjęliśmy są słuszne i należy zacząć je realizować. Także może oznaczać, że podświadomie zbyt dużo rozmyślam nad...

Yerba mate we śnie

Yerba mate widziana we śnie zwiastuje przypływ sił witalnych. Czeka Cię pełna energii i aktywności najbliższa przyszłość. Wszystko stanie się proste, łatwe i przyjemne. Przypływ energii i witalności nada nowy kolor dla Twojego życia. Zyskasz siłę na dalsze działanie i...

Sen o Yeti – znaczenie snu

Yeti we śnie oznacza, że czekają nas niespodziewane informacje, które będą dla nas pozytywne. Zmiany nadejdą szybko ale warto czekać. Dotyczą zarówno spraw zawodowych, finansowych i miłosnych. Możemy się spodziewać korzystnych zmian na każdej płaszczyźnie. Warto...