Sen o żniwach

Żniwa pojawiające się w snach świadczą, że tęsknimy za sukcesem oraz dobrobytem i beztroską. Jednakże pojawienie się żniw w śnie oznacza zapowiedź nadchodzących sukcesów i radości. Czas żniw jest nagrodą, zebraniem plonów w gospodarstwach. Ukazujące się żniwa we śnie zwiastują nagrodę za naszą pracę. Już wkrótce zostaniemy nagrodzeni za nasze starania. Także żniwa we śnie mogą wróżyć otrzymanie pokaźnego spadku.

Sen o żniwach

Sennik: Udział w żniwach

Jeśli we śnie bierzesz udział w żniwach możesz spodziewać się w niedługim czasie zebrania plonów swojej pracy. Żniwa we śnie symbolizują nagrodę i uznanie, którego możemy spodziewać się zarówno w życiu prywatnym, jaki zawodowym. Jest to korzystny znak dla naszego zaangażowania w wyznaczone zadania i pracę.

Sennik: Dobre żniwa

Dobre żniwa występujące we śnie oznaczają rychły sukces na każdej płaszczyźnie, nasze starania zostaną odpowiednio nagrodzone. A wszystkie nasz plany i życzenia potoczą się dla nas korzystnie.

Sennik: Złe żniwa

Jeśli we śnie ukazują nam się złe żniwa, zniszczone przez pożar możemy spodziewać się nico gorszego momentu w naszym życiu. Obecny będzie niedosyt i brak osiągnięcia zadowalającego nas sukcesu. Pożar żniw wróży głód, a nawet śmierć.

Sennik: Żniwa

Pojawiające się w snach żniwa u osób starszych świadczą o pogodnej i dobrej starości. Spełnienie życia będzie uwieńczone lekką starością.

Sennik: Zbierać zboże

Zbieranie zboża wróży osiągnięcie sukcesu oraz nagrodę. Także możemy spodziewać się otrzymania spadku lub spełnienia naszych marzeń.

Podobne

- Reklama -

Popularne