Karta tarot - Szóstka kielichów (pucharów)

Numer arkanu:
Znak artologiczny:
Litera herbajska:

Szóstka kielichów (pucharów) tarot

Szóstka kielichów oznacza, że nasza dusza za czymś tęskni. W dużej mierze może to być przeszłość, czasy dzieciństwa, które były dla nas szczególnie ważne i wracamy do nich pamięcią, by dodać sobie otuchy. 6 pucharów to także czerpanie szczęścia z tu i teraz, i dostrzeganie tego, co mamy, by jeszcze bardziej podbudować system własnej wartości.

Karta Szóstka kielichów (pucharów) wygląd

Na karcie sześciu kielichów widzimy dwójkę dzieci, prawdopodobnie jest to chłopiec i dziewczyna. Chłopiec podaje kielich dziewczynce. W pucharze znajduje się kwiat. U stóp dzieci da się dostrzec 4 inne puchary z kwiatami. Prawdopodobnie to właśnie wizerunek małych dzieci stoi za częściowym znaczeniem tej karty.

Szóstka kielichów (pucharów) co oznacza

Szóstka pucharów oznacza, że podzielenie się z kimś życzliwością oraz okazanie współczucia może pomóc nam odnaleźć radość z życia. Karta radzi, by zdjąć różowe okulary i przestać oceniać przez nie otaczającą cię rzeczywistość. Jeśli pytasz kart o miłość, przygotuj się na wybaczenie, poprawę więzi rodzinnych i poważną, ale budującą rozmowę z bliską osobą. Gdy zaś chodzi o pracę i sprawy związane z finansami, szóstka kielichów przepowiada, że zaczniesz czerpać radość ze swojej pracy, ale tylko pod względem samorealizacji, a nie dużych pieniędzy. One zejdą w tym momencie życia na dalszy plan. Możesz mieć problemy zdrowotne, które dotyczą płodności oraz chorób dziedziczonych genetycznie.

Szóstka kielichów (pucharów) znaczenie pozytywne

Szóstka kielichów jako karta pozytywna i doradzająca, chce ci powiedzieć, że życzliwość i cierpliwość zacznie popłacać. Sugeruje, by całą przeszłość pozostawić za sobą i skupić się na tu i teraz.

Szóstka kielichów (pucharów) znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie szóstki pucharów – twoja próżność może stać się powodem większości problemów.

Karty Tarota spis:

Rate this post