Karta tarot - Szóstka monet (denarów)

Numer arkanu:
Znak artologiczny:
Litera herbajska:

Szóstka monet (denarów) tarot

Szóstka monet mówi, że jesteś osobą hojną i dobroduszną. Zawsze pomagasz tym, którzy tego potrzebują. Dzięki temu masz spore grono zaufanych ludzi, a ci odwdzięczą ci się za każdą życzliwą myśl z twojej strony. Pamiętaj jednak, by nie zapominać o sobie i od czasu do czasu, skupić się też na swoich problemach.

Karta Szóstka monet (denarów) wygląd

Na karcie 6 monet, widnieje portret osoby w pięknej czasie. Ma ona bardzo przyjazny wyraz twarzy. Dookoła niej, maluje się obraz 6 denarów. W lewej ręce człowiek ten dzierży wagę, a z prawej dzieli się z osobą potrzebującą swoimi dobrami materialnymi. Po wyrazie twarzy dwóch osób, które go otaczają, można stwierdzić, że to osoba bardzo poważana przez społeczeństwo.

Szóstka monet (denarów) co oznacza

Kartę Sześciu monet w Tarocie, możemy interpretować na wiele sposobów. Przeważa jednak opis osobowości pytającego. Jeśli więc pytasz rozkład o swoją przyszłość, ta maluje się w dobrych barwach. Będziesz potrzebny innym i chętny, by udzielić im pomocy. Jednak z uwagi na występowanie wagi na tej karcie, 6 denarów radzi ci zachowanie równowagi i zaprowadzenie harmonii w każdej dziedzinie swojego życia, a przede wszystkim w związku miłosnym, przyjacielskim lub rodzinnym. Nikt nie chce cię wykorzystać, ale przez swoje hojne serce, zbyt pobłażliwie patrzysz na niektóre sprawy.

Szóstka monet (denarów) znaczenie pozytywne

Teraz czas na poznanie dziedzin życia, w których Szóstka monet chce ci doradzić. W miłości i związkach pamiętaj o zachowanie harmonii. Dawaj po równo z siebie i oczekuj tego samego od partnera albo przyjaciela. A co z pracą albo finansami? Ktoś poprosi cię pożyczkę, ale równie dobrze możesz to być ty. Zapowiada poważne zmiany w twoim życiu zawodowym, oczywiście zmiany na lepsze. Zdrowie będzie ci dopisywać pod warunkiem, że poświęcisz na zachowanie go, odpowiednią ilość czasu.

Szóstka monet (denarów) znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona Szóstka monet / denarów? Ostrzeżenie przed skąpstwem i zbytnim materializmem, który może przysłonić twoje trzeźwe spojrzenie na świat.

Karty Tarota spis:

Rate this post