Talizman na bogactwo

Talizman na bogactwo to rzecz, która przyda się każdemu znakowi zodiaku. Jeśli chcesz nareszcie pozbyć się dołka finansowego i zaniechać skrupulatnych oszczędności, dobrze trafiłeś. Dziś dowiesz się, jak zrobić talizman na wygraną i dostatek materialny. Pamiętaj, by zawsze nosić go przy sobie, a wtedy pokaże Ci swą moc w pełnej krasie.

Talizman na bogactwo – jak zrobić?

Tego typu akcesorium bardzo łatwo wykonasz samodzielnie. Potrzebujesz jedynie magicznych przedmiotów, które posiadają właściwości sprzyjające dobrom materialnym. Oprócz tego, powinieneś również przygotować rzeczy, do których schowasz swój talizman na bogactwo, by zawsze mieć go przy sobie. Zgromadź banknot w innej walucie (np. dolar lub euro), wartościową biżuterię (np. złote kolczyki, pierścionek, zawieszkę czy łańcuszek), woreczek w złotym kolorze i czerwony pisak oraz kartkę papieru. Po zebraniu tych przedmiotów możesz zapalić białą świecę i szałwię. Każdy z nich dokładnie oczyść nad płomieniem ogarka i witki z ziół. Teraz możesz wystawić rzeczy na parapet, by przez noc padało na nie światło Księżyca w pełni lub promienie Słońca w ciągu dnia. Tak konsekrowane akcesoria możesz zamienić w swoją tajną broń do zdobycia dóbr materialnych.

Jak zrobić talizman na bogactwo? Nie ma w tym nic trudnego. Po prostu wszystko, oprócz kartki i markera, wkładasz do woreczka. Teraz na papierze rysujesz runę FEHU i ją również umieszczasz w woreczku. Tak przygotowane akcesorium włóż do torebki lub portfela. Zawsze będzie Ci służył i sprawi, że szybko zdobędziesz bogactwo, o jakim marzysz.

Talizman bogactwa – kiedy zadziała?

Bardzo ważne jest, by znać inne sposoby na to, jak przyciągnąć pieniądze, ponieważ wtedy talizman bogactwa na pewno zadziała. Dzięki wiedzy o tym, jak poszczególne rzeczy pojawiające się w naszym życiu wpływają na zasobność naszego portfela, z pewnością będziemy potrafili wyeliminować to, co niekorzystne i szybciej wzbogacić swoje życie nie tylko materialnie, ale i duchowo. Wiele osób regularnie prowadzi budżet wydatków dzięki czemu pieniądze cały czas są obecne w ich życiu. Warto afirmować i stworzyć mapę marzeń, na której wypiszemy konkretną sumę, jaką chcemy otrzymać. Taki sposób wspierania naszego talizmanu na bogactwo, na pewno sprawi, że ten zadziała z korzyścią dla nas.

Talizman na bogactwo 2
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne