Tarot – co on do mnie czuje?

Co on do mnie czuje? Jakie ma zamiary? Czy naprawdę poważnie o mnie myśli? Jeśli zadajesz sobie takie pytania, to najwyższa pora, by poznać na nie odpowiedź Tarota.

Dzisiaj więc, na Waszą prośbę, pokażemy krótkie rozkłady kart, z których dowiesz się, czy partner, w którym jesteś zakochana, odwzajemnia to samo.

Jednym słowem odpowiesz sobie na pytanie — co On do mnie czuje? Koniecznie przeczytaj wpis do końca, by poznać wszystkie możliwe interpretacje kart! 🙂

Co on do mnie czuje Tarot – rozkład

Nie da się ukryć, że często mimo wyraźnych sygnałów partnera, że mu na nas zależy, kusi nas, by karty to potwierdziły. Zazwyczaj właśnie pytania o miłość i przyszłość relacji do nas kierujecie. Jeśli jednak macie swoje karty tarota, możecie same spróbować odczytać intencje partnera.

To świetny trening intuicji. Z tej okazji postanowiłyśmy przygotować dla was kilka rozkładów, które na pytania o miłość odpowiedzą. Zanim jednak przystąpicie do seansu, koniecznie dobrze przetasujcie karty.

W myślach, możecie zadać konkretne pytanie. Na przykład: co On do mnie czuje? Teraz czas na rozkład. Znajdziesz go poniżej.

1 – 2 – 3

Ten rozkład czytamy w następujący sposób:

  1. Jego uczucia.
  2. Co obydwoje czujemy.
  3. Co Ty czujesz.

1 – 2

3

4 – 5

Ten rozkład możesz przeczytać tak:

1 i 2 to to, co obecnie zbudowaliście.

3. Przyszłość

4 i 5 pokazuje, wasze indywidualne uczucia (4 partner a 5 ty).

Pozostałe rozkłady tarota miłość i uczucia już opisaliśmy dla was wcześniej. Zachęcamy więc do zapoznania się z nimi.

Co on o mnie myśli? – Tarot

Zazwyczaj o uczuciach w Tarocie mówią Arkana Wielkie, czyli karty oznaczone numerami od 0 do 21. Z ich pomocą, możemy również dokładnie poznać portret partnera, czyli jego charakter, uczucia, podejście do wielu życiowych spraw, energetykę i tak dalej.

Z tego powodu teraz opiszemy Wam po kolei, jak poszczególna karta opisuje relacje, jaka panuje między wami. Dzięki temu, dowiecie się, co on do mnie czuje oraz co on o mnie myśli. Zaczynamy!

P.S. Bez zbędnego rozciągania opisów, każda karta jaką poniżej zobaczycie, jest przez nas zinterpretowana jako opis uczuć i zamiarów partnera lub jego charakteru. Jeśli pytasz o partnerkę, po prostu zmień rodzaj na żeński ;).

Głupiec – co on do mnie czuje

Niby wie, że gdzieś dzwoni, ale nie wie, w którym kościele. Coś tam czuje, gdzieś go niby do ciebie ciągnie, ale to ty musisz mu zaproponować coś, co będzie opłacalne, by wszedł w tę relację. Oczywiście chodzi o seks. Nie spodziewaj się, że stworzycie coś wspaniałego, stałe i prawdziwe uczucie.

Głupiec chce tylko zabawy bez zobowiązań, więc jeżeli do tej pory nic się między tobą a facetem nie wyklarowało i nie zależy ci jedynie na seksie, to uciekaj gdzie pieprz rośnie.

kobieta pyta co on do mnie czuje, na zdjęciu zakochana para

Mag – co on czuje

Świetnie, trafił ci się prawdziwy facet, który z całą pewnością wkrótce zacznie zabiegać o twoje względy. Podchodzi do miłości poważnie i nie ma miejsca tutaj na podchody, i niejasne sytuacje między wami.

Wykłada przysłowiową kawę na ławę. Pamiętaj jednak, że jest bardzo poważny, więc nie spodziewaj się słodkich komplementów, które tylko usypiają kobiecą czujność. Jeśli wyzna miłość, oznacza, że kocha szczerze, szalenie. Mimo iż może tego po nim nie widać.

Kapłanka – co on o mnie myśli

Oh, przygotuj się na nieznane. Partner bardzo wstydzi się okazywać uczuć choć z drugiej strony może obawiać się, że jeśli to zrobi to uciekniesz lub go zranisz.

Dlatego jeśli czujesz, że coś między wami się układa i idzie w stronę związku, nie oczekuj od niego róż, i pierścionka zaręczynowego na 10 randce.

Ta znajomość musi rozwijać się powoli, a wybranek wiedzieć, że ty również darzysz go uczuciami, przede wszystkim szczerymi.

Cesarzowa – co on czuje

Dopiero się poznaliście, macie za sobą kilka randek lub nawet jedno spotkanie. Jeśli to dopiero początek, karta zapewnia, że mu się podobasz. Ma motyle w brzuchu na twój widok, nie żałuje ci ciepłych słów i gestów, ale na razie to tyle.

Nie wystrasz go nagłymi wyznaniami głębokiej miłości niczym z romansu Romea i Julii, jeśli naprawdę zależy ci na bliższym poznaniu tego osobnika. Wszystko w swoim czasie, powoli, buduj relację małymi, ale stabilnymi krokami. Buduj na skale.

Cesarz, co on czuje?

Podchodzi do kobiet tylko wtedy, gdy stwierdzi, że jakaś jest wystarczająco urodziwa, by mu towarzyszyć na ważnym spotkaniu, kolacji lub do pokazania się z nią w miejscu publicznym.

Jego uczucia to wielka tajemnica, której nawet najpiękniejsza i najmądrzejsza w jego oczach kobieta nie odgadnie. Obudowany skałą z lodu lub kamieni, charakter podły. Nie ryzykuj swoich uczuć. Zwiewaj jak najprędzej!

Arcykapłan, co on czuje?

To facet skryty w uczuciach, ponieważ boi się, że jeśli je okaże, ty możesz uciec lub go wyśmiać. Jeśli jednak widzisz, że między wami niekoniecznie się klaruje, spróbuj zrobić pierwszy krok, by pokazać mu, że nie jest sam i też wychodzisz z inicjatywą.

Może dzięki temu lepiej będzie mu wyznać miłość? Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. Zaryzykuj, bo w tym wypadku ryzyko się opłaci.

Kochankowie – co on czuje?

Powoli zaczynacie się do siebie przekonywać. Romans rozkwita w tempie, które wam pasuje. Nie ma nacisku ani wywierania presji. Subtelne znaki, może jakaś czułość, która zdradza, że do siebie lgniecie. Chcecie być nierozłączni, ale to dopiero etap zauroczenia, więc wszystko pomału.

Rydwan co on czuje

Mężczyzna siedzący w rydwanie, jak sam obraz wskazuje, pędzi przed siebie, szczególnie za karierą i nowymi wyzwaniami, które przez ciebie mogą go ominąć. Przecież stałaby się wielka tragedia, gdyby podczas randki z tobą, ktoś inny był gdzieś przed nim.

Daj sobie z nim spokój, bo nawet jeśli wyznaje uczucie, to tak szybko jak to zrobił, zrezygnuje z ciebie na rzecz własnego rozwoju.

Moc co on czuje

Wiesz, że zanim coś powiesz, on pomyśli o tym samym. Po prostu doskonale się rozumiecie, bez użycia słów. Chemia, jaka wokół was panuje, gdy się spotykacie to coś niesamowitego. Może nie jest to na razie prawdziwa miłość, ale na pewno budujecie coś, co ma szansę się rozwinąć. W końcu najpierw trzeba się lepiej poznać, prawda?

Pustelnik co on czuje

To, że ty myślisz, iż coś może między wami być, to tylko i wyłącznie wytwór twojej wyobraźni. Nie ma to bowiem nic wspólnego z rzeczywistością. Facet nawet pewnie ani razu nie pomyślał o tobie w kontekście związku, więc zanim stwierdzisz, że kochasz go na zabój, skończ to.

Koło Fortuny co on czuje

Tak, jak toczy kołem się fortuna, tak i on jest zmienny jak pogoda w marcu. Raz chce wielkiej miłości, romansu, który rozpali jego uczucia a raz zamyka się w sobie i udaje, że nic nie czuje. Może nawet pokazywać, że kompletnie cię nie zna, nie lgnie do kontaktu z tobą.

W takiej sytuacji jesteś w rozterce, bo po namiętnych spotkaniach nastaje cisza, głucha, przeraźliwa, piekąca w uszy. Czy naprawdę tego chcesz? Sama odpowiedz sobie na to pytanie…

Sprawiedliwość co on czuje

Przypomina sępa, który patrzy, gdzie tu coś ugrać dla siebie. W miłości chłodny i raczej mało wylewny. Gdy cię nie ma w pobliżu, kalkuluje, czy relacja z tobą mu się opłaci. Przelicza wszystko na swoją miarę.

Nie wchodzi w związki z partnerkami, nim sam nie sprawdzi, czy coś za to ekstra nie dostanie. Dlatego jeśli nie chcesz kolejny raz cierpieć z miłości, poszukaj kogoś, kto będzie ciebie wart.

Wisielec co on czuje

Jednym słowem facet zagadka w negatywnym tego słowa znaczeniu. Do końca nie będziesz nigdy pewna związku i miłości z taką osobą. Może nagle się odciąć i wtedy nic z tego. Kompletnie zakończy znajomość, zerwie kontakty i ślad po nim zaginie.

Z drugiej strony Wisielec może się zaangażuje, ale analiza, czy na tym nie ucierpi i czy naprawdę cię kocha, zajmie mu mnóstwo czasu, który ty możesz spożytkować w lepszy sposób.

Śmierć co on czuje

Ta karta budzi strach i ten mężczyzna też powinien. Dlaczego? Bo on ucieka od uczuć! Nie lubi miłości i zakochania, twierdzi, że nie potrzebuje tego do szczęścia. Nie ryzykuj więc, poczekaj na inny czas i inną miłość.

Umiarkowanie co on czuje

Miarkuje i mierzy, by to ciebie pod siebie dostosować. Nie lubi, gdy coś nie idzie nie po jego myśli. Będzie próbował wywrzeć na ciebie presję, byś to ty wymierzyła się według jego schematu Być może zrobi z ciebie kurę domową, matkę i żonę.

Może na odwrót. Ty możesz zmierzyć swoje siły na zamiary i póki nie jest za późno, wymiksować się z tego układu.

Diabeł co on czuje

To facet, który pragnie tylko i wyłącznie romansu, i dobrego seksu. Nie zwraca uwagi na to, co kobieta ma do zaoferowania w swoim wnętrzu, jaka jest, i jaki ma charakter. Patrzy na wszystkie panie powierzchownie, widząc w nich tylko dobry lub zły materiał na kochankę.

Wieża co on czuje

Wieża lubi zmiany i wprowadza je w najmniej oczekiwanym dla ciebie momencie. Była wielka miłość? Może jakieś zapewnienia? Oświadczyny? Przygotuj się, że wszystko runie, jak stary płot smagany podmuchem wiatru.

Gdy jednak już straciłaś nadzieję na cokolwiek, głowa do góry. Facet z wieży, może nagle paść ci w ramiona i wyznać gorące uczucie. Z jego temperamentem i charakterem, nigdy nie nie wiadomo.

odpowiedź tarota na pytanie co on do mnie czuje

Gwiazda co on czuje

Facet nie jest pewny, czy zasługuje na ciebie. Wydajesz mu się z ideałem, by był wart twojej osobowości. Jedynym wyjściem będzie tutaj to, byś to ty przejęła inicjatywę, jeśli faktycznie widzisz zaangażowanie z jego strony.

W przeciwnym wypadku, czekaj na pierwszy krok i nie dopowiadaj sobie tego, co nie istnieje. Cierpliwość popłaca w praktycznie każdej sytuacji i zawsze później zaowocuje pozytywnie.

Księżyc co on czuje

Tutaj podamy ci dwie możliwości, które może stwarzać sytuacja z partnerem, w jakiej się znalazłaś. W wariancie pierwszym, to ty zwariowałaś na jego punkcie i wydaje ci się, iż facet czuje to samo, mimo że wcale tak nie jest.

Druga strona medalu będzie odwrotna. Ktoś za tobą szaleje, śpiewa przysłowiowe serenady i tobie w to graj dla zabawy, niekoniecznie myślisz o mężczyźnie poważnie, i o jakimkolwiek związku w ogóle. Zalecamy więc rozwagę. Możesz również sprawdzić, jakie karty sąsiadują z księżycem i podjąć ostateczną interpretację.

Słońce co on czuje

Idealna sytuacja, gdy poczułaś coś więcej i chcesz brnąć w to dalej. Słońce pokazuje, że obydwoje darzycie się uczuciem, a pielęgnowanie go i rozmowa oraz ciągłe zabieganie, i dawanie z siebie wzajemnie wszystkiego, doprowadzi was do stworzenia stałej, i szczerej relacji, która będzie pełna miłości oraz szczerych uczuć.

Nie osiadaj tylko na laurach i mów, że to facet ma się starać, a ty jedynie zbierać oklaski. Pamiętaj! Związek idzie w dobrą stronę i ma szansę przetrwać jedynie, gdy dwie osoby się starają!

Sąd Ostateczny co on czuje

Mężczyzna z przeszłością, może rozwodnik lub wdowiec, ktoś kto już miał kobietę i teraz pokochał ciebie, bezwarunkowo. Ale to ty się sabotujesz i przy okazji może i jego. Gdzieś tam w głębi siebie nie wierzysz, że na przykład przestał kochać. Myślisz, że on ciągle w głębi duszy pamięta o tamtej. Skończ z tym i patrz w przód.

Sama nie jesteś doskonała. Na pewno też ma za sobą jakiś związek, może relację, która się nie powiodła. Jeśli więc chcesz, by wasz związek się rozwinął, musisz pracować nad czarnymi myślami i widzieć jego dobre intencje.

Świat co on czuje

Czysta relacja, ty chcesz tego samego, czego chce on. Jedynie problem może się pojawić, gdy któreś z was jest dusza towarzystwa, a drugie niekoniecznie. W taki sytuacjach, najlepszym rozwiązaniem jest pójście na kompromis. Pamiętaj, że w związku liczy się rów waga. Każdy partner musi wnosić w relacje tyle samo, by ta miała szansę przetrwać.

Co on do mnie czuje i co o mnie myśli? – Tarot

Na koniec chcemy wam przypomnieć, że karty tarota to nie wyrocznia. Jeżeli stawiacie sobie sami, pamiętajcie, że często interpretacja podlega naszej sile sugestii i możemy błędnie rozczytać niektóre aspekty, pojawiające się między kartami, i w całym układzie.

Dlatego zachęcamy, by podejść do seansu na chłodno i wyciszyć myśli. Możecie również taki rozkład wysłać nam na maila i poprosić o pomoc w interpretacji. 🙂 Znajdziecie go w zakładce ,,O eWróżbie”.

Ważne jest otoczenie, w jakim przystępujecie do stawiania kart. Warto zapalić białą świece, znaleźć czas, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał i całkowicie skupić się na kartach. Nie wywoływać presji.

Jeśli czujesz, że to nie ten dzień, odpuść i poczekaj, aż karty same poproszą, byś wzięła je do ręki. Wtedy pomogą na pewno chętniej! Uczucia w Tarocie https://ewrozba.pl/blog/ opisujemy na blogu.

Tarot – co on do mnie czuje? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

6 KOMENTARZE

  1. Czy ukochany z jakimś dziewczynom filtruje i jestem oklywana kto to jest i co on do mnie czuje ja Edyta5.8.1987 ukochany Adam9.7.1987

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne