Tarot, co on/ona myśli o Tobie?

Jeśli potrzebujesz pomocy kart w miłości i zastanawiasz się, co ma do powiedzenia Tarot jeśli chodzi o to, co on/ona myśli o Tobie, to dobrze trafiłeś. W tym artykule poznasz kilka najpopularniejszych mini rozkładów na uczucia i zamiary potencjalnego lub obecnego partnera. Nie ma znaczenia czy jesteś początkującym tarocistą, czy już od jakiegoś czasu używasz karty i je znasz. W tej sytuacji liczy się przede wszystkim chęć sprawdzenia, co on/ona myśli o Tobie.

Tarot – co on/ona myśli o Tobie?

Związki i relacje są bardzo trudne, bez względu na etap. Nawet będąc z kimś kilka lat, nigdy nie jesteśmy w stanie poznać lub zrozumieć go do końca. Dlatego tak wiele osób błędnie zakłada, że partner ma w stosunku do nich jakieś tajemnice i z negatywnym nastawieniem pyta Tarota: „Co on/ona myśli o mnie?”. Przyjmując, że spodziewamy się zawsze najgorszej odpowiedzi, trudno jest poprawnie zinterpretować to, co pokaże talia. Dobrze jest więc przystąpić do wróżenia z czystym i spokojnym umysłem. Tylko w ten sposób sprawimy, że rozkład miłosny pokaże nam prawdziwe oblicze partnera i pozwoli swobodnie interpretować to, co widzimy.

Jeśli już wiesz, jaka jest przyczyna dziwnego zrozumienia rozkładu kart, możemy przystąpić do zaprezentowania Ci kilku ciekawych, krótkich rozkładów. Pamiętaj, by nie stosować rozkładów po kolei, warto jest najpierw sprawdzić jeden, a dopiero za jakiś czas przetestować kolejny.

Wróżba czy on o mnie myśli?

Tasujemy karty Tarota i wyciągamy 4 z brzegu, układając je w poziomie od lewej do prawej. Następnie tasujemy je drugi raz, odkładamy na bok i wyciągamy wierzchnią oraz spodnią kartę. Układamy je pod poziomym rozkładem, jedna obok drugiej. Lewa karta Tarota będzie symbolizowała osobę pytającą, a prawa partnera. Cztery karty Tarota powyżej, interpretujemy w następujący sposób:

1 od lewej – nasze przypuszczenia i obawy

2 – czy są one właściwe?

3 – zamiary partnera w stosunku do naszej osoby.

4 – przyszłość tego związku.

Na koniec sprawdzamy, co oznacza karta, która przypada nam i partnerowi, jeśli chodzi o osobę. Dzięki temu, będziemy mogli połączyć fakty i dowiedzieć się, jaka jest faktyczna przyczyna nieporozumień lub kłótni.

Kolejny rozkład to wróżba, co on o mnie myśli. Dowiesz się z niego, jak jesteś postrzegana przez osobę, która wpadła Ci w oko. Możesz nawet sprawdzić, jakie zrobiłaś wrażenie na człowieku, o którego pytasz. Tasujemy Tarota i luźno rozkładamy talię tak, aby wystawało kilka kart. Z zamkniętymi oczami losujemy 3 karty Tarota. Rozkładamy je, by zobaczyć obrazki. Pierwsza, jaka się odsłoni, opisze osobę, o którą pytasz, druga wróżba zdradzi, czy on o mnie myśli. Ostatnia karta będzie zwiastowała możliwość wyboru. Oznacza to, że doradzi Ci, w którym kierunku warto iść i czy ta relacja będzie miała jakąkolwiek przyszłość.

Pamiętaj jednak, że karty Tarota to nie wyrocznia, więc nie warto traktować każdego ich przekazu dosłownie. W przypadku tak delikatnych spraw, jak pytania, co on/ona myśli o Tobie, bardzo potrzebna jest rozwaga i zachowanie równowagi.

Tarot, co on/ona myśli o Tobie? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne