Karta tarot - Czwórka buław (kijów)

Numer arkanu:
Znak artologiczny:
Litera herbajska:

Czwórka buław (kijów) tarot

Kolejną kartą Arkan Małych jest 4 Buław. Jej wygląd budzi same pozytywne emocje, przywodzi na myśl spokój i bezpieczeństwo. Czy rzeczywiście tak jest?

Karta Czwórka buław (kijów) wygląd

Karta ta przedstawia cztery buławy, (kije) które tworzą kolumny, na których umieszczone jest zadaszenie, pod którym stoją dwie postacie, wyglądające, jakby były w trakcie świętowania. Tuż za nimi, widać tańczących ludzi, a w oddali możemy dostrzec mury zamku.

Czwórka buław (kijów) co oznacza

4 Buław, która pojawi się w odpowiedzi na nasze pytanie, zwiastuje stabilne i bezpieczne życie. Wysiłki z przeszłości były podstawą do stworzenia solidnych fundamentów i nasze działania przyniosą oczekiwane rezultaty. Czwórka Buław mówi też o tym, że nadszedł właściwy czas na realizację swoich marzeń i planów. Karta ta to symbol nadziei na lepsze jutro.

Czwórka buław (kijów) znaczenie pozytywne

Czwórka Buław to karta zwiastująca pewne zmiany, to efekty naszej pracy. Kiedy pojawi się w rozkładzie miłosnym, mówi o tym, że czeka nas powód do świętowania – zaręczyny czy ślub. Symbolizuje też założenie rodziny, szczęśliwe i poukładane życie. Czwórka Buław ma też dobre wieści dla osób samotnych! Oznacza koniec życia w pojedynkę i pojawienie się na naszej drodze kogoś, z kim uda się zbudować trwały związek. Karta ta to też pozytywna oznaka dla spraw zawodowych i finansowych – podwyżka czy może awans na lepsze stanowisko. Dla osób bez pracy, zwiastuje zmianę i podjęcie zatrudnienia.

Czwórka buław (kijów) znaczenie negatywne

Kiedy 4 buław pojawi się odwrócona mówi o braku zdecydowania oraz o tym, że nie jesteśmy gotowi na to, by podjąć działania. W negatywnym aspekcie świadczy też o tym, że na efekty naszej pracy będziemy musieli jeszcze poczekać, bo z jakichś przyczyn wszystko się opóźni. W uczuciach zwiastuje problemy i konflikty w związku, a dla osób, które dopiero rozpoczynają związek – mówi o tym, że skutki tego romansu nie będą miłe.

Karty Tarota spis:

Rate this post