Tarot na dziś – sprawdź, czym dzień Cię zaskoczy!

Tarot na dziś podpowie, jakie wydarzenia mogą Cię spotkać i czego warto unikać. Będzie to przestroga i przepowiednia, która pomoże dobrze zaplanować kolejne godziny i cieszyć się dniem. Tarot na dziś – zobacz, jakie wróżby przygotowały karty i co ciekawego mają Ci do powiedzenia w różnych aspektach życia. Być może Twój los odmieni się, gdy posłuchasz wyroczni?

Tarot na dziś – wróżba z kart

Przygotowując dla Was wróżbę: Tarot na dziś, wypadły mi aż 4 karty. Pierwszy był Głupiec, który podpowiada, że warto zacząć coś od zera i nie bać się nawet wielkich marzeń. Jeśli więc wstałeś z podłym humorem i planami, które według Ciebie nie mają racji bytu, czas się rozchmurzyć. Być może to do Ciebie uśmiechnie się szczęście i nareszcie zaznasz słodkości życia? Warto marzyć, bo Głupiec w tym wypadku oznacza wielkie szanse. Wystarczy jedynie wziąć los w swoje ręce i pokierować egzystencją tak, by wszystko ułożyło się po Twojej myśli. 

Kolejna karta, która wypadła w serii „Tarot na dziś”, to 6 monet. Denary zawsze symbolizują pieniądze i rzeczy materialne. Jednak inaczej interpretujemy je w rozkładach dedykowanych, a inaczej, gdy chodzi o tak zwaną kartę dnia. Dlatego 6 denarów zapowiada zdobycie gotówki fizycznie lub możliwości, które dziś się przed Tobą otworzą i pozwolą Ci zwiększyć wpływy do domowego budżetu. Szukaj więc okazji dodatkowego zarobku – inwestycja, sprzedaż, przyjęcie dodatkowego zlecenia lub zaakceptowanie jakiejś propozycji.

Tarot na dziś w parze z kartą 4 mieczy doradza ostrożność. Tej, nigdy za wiele. Obserwuj się ludzi, którymi się otacza i nie daj się zwieść pozorom. Nie ufaj od razu nawet najmilszej osobie. Teraz czas na ostatnią kartę. Może Cię zaskoczyć, ponieważ ukazali mi się Kochankowie. To przesłanie na dziś odnośnie uczuć. Zadbaj o relacje z partnerem i zbierz się na szczerą rozmowę, dzięki której poprawicie Wasze wzajemne stosunki.

Tarot na dziś – karta dnia

Kartą na dziś jest Magik, który zachęca do ezoterycznych działań, szukania odpowiedzi w kartach tarota, wykonywania horoskopów i rytuałów oraz zgłębiania wiedzy magicznej. Jest dziś odpowiednia pora na sesję u wróżki lub zerwanie negatywnej energii między relacjami, za pomocą wahadełka. Warto oczyścić swoje czakry, kamienie szlachetne i naładować ciało oraz ducha pozytywną energią.
Wykorzystaj więc dobrze te pozytywne przepowiednie, które oferuje Tarot na dziś i weź swoje marzenia w dłonie. Dzięki pogodzie ducha, motywacji i pozytywnemu nastawieniu, z pewnością wkrótce osiągniesz wszystkie swoje zaplanowane cele. Powodzenia!

Tarot na dziś – sprawdź, czym dzień Cię zaskoczy! 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne