Karta tarot - Szóstka buław (kijów)

Numer arkanu:
Znak artologiczny:
Litera herbajska:

Szóstka buław (kijów) tarot

Szóstka Buław nazywana jest też kartą zwycięstwa, jej pojawienie się w układzie przywołuje uśmiech na twarzy każdego pytającego. Sam jej wygląd napawa optymizmem. Jakie dokładnie znaczenie ma ta karta? Czy rzeczywiście przynosi same dobre wieści?

Karta Szóstka buław (kijów) wygląd

Karta ta przedstawia uśmiechniętego mężczyznę, który dumny unosi obie ręce, w geście zwycięstwa. Za nim stoi tłum ludzi, na twarzach których malują się uśmiechy. W niektórych taliach przestawia ona mężczyznę na koniu, który zdaje się wracać w chwale, po wygranej bitwie. W tle widać ludzi, którzy świętują zwycięstwo razem z nim.

Szóstka buław (kijów) co oznacza

Pierwsze skojarzenie, które przychodzi na myśl patrząc na 6 Buław to zwycięstwo i wygrana. Oznacza, że jesteśmy na dobrej drodze, aby osiągnąć swe cele i odnieść sukces. Może też zwiastować dobre nowiny i szczęśliwy powrót kogoś nam bliskiego. Ogólnie jest to bardzo dobra karta, która jest zapowiedzią dobrych wiadomości I różnych radosnych zdarzeń.

Szóstka buław (kijów) znaczenie pozytywne

Szóstka Buław w pozytywnym znaczeniu zwiastuje same dobre nowiny, mówi o tym, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane i nadchodzi czas, aby cieszyć się sukcesem. Oznacza też, że przezwyciężymy wszystkie negatywne siły oraz emocje, które do tej pory działały przeciw nam. W końcu z nimi wygramy i nastaną spokojne czasy. W rozkładzie miłosnym, osobom będącym w związku wieszczy bardzo dobry czas, wszystkie niejasności zostaną wyjaśnione, minie okres konfliktów i sporów. Dla osób samotnych, Szóstka Buław przewiduje pojawienie się wartościowego partnera, szczere i odwzajemnione uczucie. W interesach mówi o samych powodzeniach i dobrej passie.

Szóstka buław (kijów) znaczenie negatywne

Kiedy w naszym układzie Szóstka Buław pojawi się odwrócona, nie zwiastuje dobrych wieści. Mówi o rozczarowaniu i porażce, zwycięstwie przeciwnika. W zależności od tego, jakie karty będą Jej towarzyszyć, zwiastuje przegraną i niepowodzenia.

Karty Tarota spis:

Rate this post