Rozkład Tarota na miłość

Za chwilę przedstawię ci rozkład tarota na miłość oraz pomogę ci w interpretacji go. Dzięki temu rozkładowi dowiesz się, czy partner darzy cię uczuciem, jaka przyszłość was czeka oraz co każde z was wnosi do związku, który tworzycie lub będziecie tworzyć.

Jeśli jednak jesteś tutaj po raz pierwszy to koniecznie przed przeczytaniem tego tekstu sprawdź darmowy kurs tarota. Nie przedłużając, serdecznie zapraszam do lektury.

Zanim przystąpisz do stawiania rozkładu tarota, koniecznie dokładnie wytrzyj stół lub blat, na którym będziesz wróżyć. Możesz również zapalić swój ulubiony zapach kadzidła, włączyć spokojną muzykę i chwilę opanować myśli, by uniemożliwić auto-sugestywny wynik wróżby.

Przed rozłożeniem kart, oczyść je za pomocą dymu lub nad płomieniem białej świecy i bardzo dokładnie potasuj. Jeśli jakaś karta wypadnie ci przez przypadek w czasie tej czynności, zostaw ją na stole i dokończ przedkładanie talii.

Rozkład Tarota na miłość / rozkład partnerski

Rozkład Tarota na miłość 1

——6—————–2——-

——7—5——-1—-3——

——8——-9——–4—–

Rozkład tarota na miłość, który widzisz u góry interpretujemy w następującej kolejności:

Prawą stronę układu reprezentuje osoba, która pyta kart tarota lub też człowiek, w imieniu którego stawiamy karty.

  1. Co Ty dajesz temu związkowi?
  2. Co naprawdę myślisz o tej relacji?
  3. Jakie są Twoje prawdziwe uczucia?
  4. Jak pokazujesz podejście do partnera i waszego związku w praktyce.
  5. i 1. Wzajemna relacja między Wami.
  6. i 2. Co o sobie myślicie? Jakie macie problemy i zamierzenia wobec siebie?
  7. i 3. Określa Wasz stosunek do siebie i relacji z poziomu serca, czyli prawdziwe i wewnętrzne, niczym nie przyćmione i czyste zamiary.
  8. i 4. Jak pokazujecie swoje podejście do relacji na zewnątrz?
  9. Co Was łączy? Co Was dzieli?

Pamiętaj! Karty stawiamy z pełnej talii tarota, czyli 78 sztuk. Ważne, by dobrze interpretować te, które będą odwrócone. Poza tym to tylko wskazówka i podpowiedź. Nawet jeśli twoja miłosna przyszłość jawi się w złowrogich barwach, karty podpowiedzą co zrobić, a to czy ich posłuchasz zależy już wyłącznie od wewnętrznych zamiarów i pragnień oraz głosu intuicji.