3 karty tarota – jak odczytać rozkład

Jeśli zapoznałeś się z moim poradnikiem tarota, na pewno chcesz zacząć stawiać kary. W tym artykule pokażę ci 3 karty tarota i podpowiem, jak prawidłowo odczytać ich rozkład. Pamiętaj jednak, że karty tarota to tylko podpowiedź i pomoc, a nie wyrocznia, z którą musisz w stu procentach się zgodzić. Nie przedłużając, zapraszam do czytania i nauki.

W tarocie mamy 78 kart, które pomagają nam odpowiedzieć na konkretne pytanie lub wskazać, co wydarzy się w przyszłości. Pamiętajmy, że czas w tarocie może mówić o 5 dniach, a nawet roku wprzód, dlatego jeśli wywróżyłeś sobie awans lub spotkanie wymarzonego partnera, nie oznacza to, iż ten pojawi się na drugi dzień lub po przyjściu do pracy mianują cię szefem oddziału. 

Wiele osób mylnie zakłada, że karty mają moc sprawczą i mogą szkodzić. Bez energii, jaką wkładasz w karty podczas seansu, są to tylko zwykłe kartoniki z kolorowymi grafikami. Nie wierz więc w bajki, że tarot jest niebezpieczny. 

3 karty tarota – rozkład

Przed rozpoczęciem seansu oczyść miejsce, w którym rozłożysz karty. Zetrzyj ze stołu, zapal białą świecę i okadź miejsce nad blatem, kadzidełkiem. 

Teraz okopć karty dymem i wypowiedz intencję: ,,Oczyszczam was z negatywnej energii i wszelkiego zła, jakie pochłonęłyście. Doładujcie się dobrą energią. Proszę was o jasny przekaz i odpowiedź na pytanie”. 

Teraz pomyśl o co chcesz zapytać kart tarota lub wypowiadaj pytanie na głos. Możesz również zapisać je na kartce i medytować na nią podczas losowania kart. Po przetasowaniu, rozłóż 3 karty z wierzchu odlewej do prawej. 

3 karty tarota - jak odczytać rozkład 1

Jak odczytać rozkład tarota 3 karty

Czytanie rozpoczynamy od lewej strony. Pierwsza karta mówi nam o tym, jak prezentuje sie nasza sytuacja obecnie. Wyraża nasze prawdziwe myśli i odczucia oraz zmartwienia. Karta środkowa daje nam radę, którą możemy wykorzystać, by nasza przyszłość jawiła się tak, jak pokazuje ją karta 3 lub pierwsza od lewej.

Pamiętajmy, by nie zadawać kartom tarota jednego pytania w krótkich odstępach czasowych. Jeżeli już raz zapytamy się ich o coś, niech nie korci nas ponawianie