Karta tarot - Dwójka buław (kijów)

Numer arkanu:
Znak artologiczny:
Litera herbajska:

Dwójka buław (kijów) tarot

Następna tajemnicza karta Arkan Małych, to 2 buław. Co oznacza, kiedy pojawi się w układzie? Czy te dwa kije, które przedstawia, wieszczą nam coś dobrego? Czy też przeciwnie? Zobaczymy!

Karta Dwójka buław (kijów) wygląd

Karta ta najczęściej przedstawia dwie buławy, (lub dwa kije) a pomiędzy nimi postać, która patrzy przed siebie, a na plecach ma pelerynę. Zdarzają się też talie, w których karta 2 Buław przedstawia dwie bramy i jedną ścieżkę, która wiedzie w ich kierunku.

Dwójka buław (kijów) co oznacza

Jak łatwo można się domyślić patrząc na wygląd karty, pierwsze znaczenie które przywodzi na myśl, to że będziemy musieli dokonać jakiegoś wyboru. Dwójka Buław mówi nam też o tym, że bez problemu uda nam się równomiernie rozłożyć energię na obie strony – może uda nam się pogodzić pracę ze szkołą bądź też życie rodzinne i zawodowe. Wszystko zależy od tego, jakie pytanie zostało zadane kartom.

Dwójka buław (kijów) znaczenie pozytywne

W pozytywnym znaczeniu 2 Buław mówi nam, że pora na to, aby się zatrzymać i dokonać wyboru. A zanim to zrobimy, trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw, aby wybrać tą właściwą drogę. Na horyzoncie widać poprawę w pracy. Może pojawić się propozycja owocnej współpracy, czy nowy partner w interesach. W rozkładzie miłosnym, może zwiastować randkę, czy jakieś niezobowiązujące spotkanie.

Dwójka buław (kijów) znaczenie negatywne

W znaczeniu negatywnym 2 Buław zwiastuje problemy w związku, kłótnie i spory. Osoby samotne ostrzega przed niewłaściwym ulokowaniem uczuć i nieszczęśliwą miłość. Dwójka Buław może również mówić o nieprzemyślanym działaniu, w efekcie którego nie będziemy zadowoleni. Karta ta może też ostrzegać nas przed negatywnym wpływem jakiejś osoby.

Karty Tarota spis:

Rate this post