Test na miłość Tarot – co on o mnie myśli?

Chcesz zrobić test na miłość? Zastanawiasz się, czy Tarot odpowie na takie pytania jak: „co on o mnie myśli” lub „czy on mnie kocha”? W tym artykule dowiesz się, jak poznać, co on do ciebie czuje i w końcu, jak rozkochać w sobie tę osobę.

Test na miłość – Tarot, co on o mnie myśli

Karty Tarota to bardzo dobre narzędzie do poznania swojej przyszłość w miłości i w życiu w ogóle. Jedyny warunek, to zadać konkretne pytania kartom i dobrze zinterpretować ich odpowiedź. Dzięki temu zyskasz pewność, że to, co on o tobie myśli naprawdę ma sens i sprawdzisz czy ten związek przetrwa. Poniżej przygotowałam dla Ciebie układ 3 kart. Wybierz spośród nich jedną. Oznaczenia od 1 do 3 pozwolą ci później sprawdzić, jaka karta jest przyporządkowana do cyfry i przeczytać jej wróżbę, poradę i interpretację.

Test na miłość Tarot – co on o mnie myśli? 1

Karta oznaczona numerem 1 – Król kielichów (pucharów)

Test na miłość Tarot – co on o mnie myśli? 2

Wróżba: Czeka Cię związek z osobą, która jest od Ciebie starsza. Będzie on pełny stabilizacji i dojrzałości.

Porada: Częściej myśl o miłości i daj sobie czas, na marzenia i chodzenie z głową w chmurach, by przyciągnąć miłość.

Interpretacja: Karta przekazuje, że osoba, którą spotkasz na swojej drodze, będzie wprost mówiła o swoich emocjach i przede wszystkim, od razu dowiesz się, że to ten jedyny.

Karta oznaczona numerem 2 – 5 kielichów (pucharów)

Test na miłość Tarot – co on o mnie myśli? 3

Wróżba: Przed Tobą osoba, pogrążona w tym, co było i niewidząca nic, poza dawnymi wydarzeniami. Jeśli zdecydujesz się na ten związek, musisz liczyć się z ogromem pracy, jakiej on wymaga, by stworzyć mocną relację.

Porada: Daj mu do zrozumienia, że doświadczenia życiowe go umocnią, ale pod warunkiem, że porzuci minione i zacznie dostrzegać piękno teraźniejszości.

Interpretacja: Potrzebna będzie cierpliwość i wytrwałość w działaniu. Związek z taką osobą wiąże się przede wszystkim z karmą. Odpracowanie jej pomoże zrozumieć swoje wady.

Karta oznaczona numerem 3 – Wisielec

Test na miłość Tarot – co on o mnie myśli? 4

Wróżba: Spotkasz człowieka, który będzie niedostępny, ale jego miłość do Ciebie, odmieni jego charakter i sprawi, że zapragnie na nowo się otworzyć.

Porada: Musisz obejrzeć tę relację z każdej strony i umieć czytać między wierszami.

Interpretacja: Partner być może jest zaaferowany sobą, ponieważ utknął w martwym punkcie swojego życia. Jednak jego miłość do ciebie jest w stanie to wszystko przezwyciężyć.

Test na miłość – wahadełko

Inny sposób na sprawdzenie, co o mnie myśli lub upewnienie się w swoich uczuciach, to oczywiście wahadełko. Możemy wykonać je samodzielnie, ale pod warunkiem, że znajdziemy odpowiednie do tego przedsięwzięcia przedmioty. Co będzie Ci potrzebne:

  • pierścionek, kamyk lub kasztan,
  • kawałek sznurka albo łańcuszek,
  • biała karta papieru i długopis.

Wszystkie zgromadzone przedmioty należy oczyścić dymem z kadzidełka lub w soli. Następnie programujemy je na wahadło. Łączymy ze sobą wszystko oprócz kartki i pisadła, i mówimy:

Niech te przedmioty mi odpowiedzą, niech one wszystko teraz powiedzą. To wahadełko niechaj mi służy i bliską przyszłość szybko wywróży.

Na kartce piszemy po lewej stronie słowo „nie”, a po prawej „tak”. Odwracamy. Nad środkiem kartki trzymamy wahadło i prosimy je, by wskazało nam swoje tak i swoje nie. Jeśli już dowiemy się, w jaki sposób będzie udzielało nam odpowiedzi, pora na wróżbę.

Czy jestem zakochana?

Nadeszła pora na pytania do wahadła. Możemy zadawać je po kolei i po każdej odpowiedzi, odpukać nim o lewy bok stołu, 3 razy. Jak konstruować pytania? Przede wszystkim muszą być takie, na które można udzielić odpowiedzi „tak” albo „nie”. W przeciwnym razie, wahadełko zacznie szaleć i może kręcić się w koło lub stać w miejscu.

Warto pamiętać, że test na miłość nie powinien być wyrocznią. Warto przekonać się w przyszłości, czy naprawdę ten związek był warty zachodu. W przeciwnym razie, niepotrzebnie narobimy sobie nadziei, z których koniec końców, nic nie wyniknie. A jak jeszcze sprawdzić, co on o mnie myśli?

Na naszym blogu ukazał się artykuł: „Tarot, co on do mnie czuje„. Możesz również za pomocą numerologii zobaczyć, jaki jest charakter osoby, w której jesteś zakochana. Dzięki temu w stu procentach upewnisz się, co dalej z tą relacją.

Test na miłość Tarot – co on o mnie myśli? 7
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

2 KOMENTARZE

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne