Karta tarot - Trójka kielichów (pucharów)

Numer arkanu:
Znak artologiczny:
Litera herbajska:

Trójka kielichów (pucharów) tarot

Karta, jaką jest trójka pucharów lub też kielichów, z pewnością zapowiada pytającemu jakieś wzniosłe i radosne wydarzenie, które sprawi, że jego nastrój ulegnie znacznej poprawnie. Osoba taka odzyska również wewnętrzną moc, a szczęście z chwili, przysłoni troski dnia codziennego. Ślub, narodziny, oświadczyny – wypatruj takich wiadomości w najbliższym czasie.

Karta Trójka kielichów (pucharów) wygląd

Na karcie 3 kielichów możemy zobaczyć trzy postacie, zapewne kobiety – sądząc po strojach – ubrane w odświętne szaty. Stoją one w kółku, bardzo blisko siebie i trzymają w ręce puchary, którymi z całą pewnością wznoszą toast za jakąś wartą tego chwile. Wirują w tańcu i mają uśmiechnięte twarze.

Trójka kielichów (pucharów) co oznacza

Jak już wcześniej napisałam, 3 kielichów zwiastuje jakieś święto rodzinne lub wiadomość albo też wydarzenie, które zmotywuje do urządzenia przyjęcia. Podczas niego, każdy będzie mógł oderwać się od codzienności i zatopić w radości tej wzniosłej chwili. Poza tym, 3 pucharów przepowiada, że nastanie taki czas w życiu pytającego, w którym odsunie ona na bok problemy doczesnego życia, by czerpać radość ze szczęśliwej odmiany losu. Sprawy zawodowe stabilne, nie będzie więcej pracy i wyzwań niż zwykle. Dead line raczej szybko nie zawiśnie ci nad głową. Gdy chodzi o miłość i sprawy osobiste, karta przekazuje pytającemu, że czeka go zauroczenie, może pojawi się chęć posiadania potomstwa lub sformalizowania obecnego związku. W kwestiach zdrowotnych, warto zwrócić szczególną uwagę na narządy płciowe, wybrać się do ginekologa lub zrobić ogólne badania diagnostyczne.

Trójka kielichów (pucharów) znaczenie pozytywne

Radość, wzniosłe wydarzenie, które poprawi Ci humor. Trójka kielichów doradza także, by być tu i teraz i okazać wdzięczność za to, co do tej pory udało nam się zdobyć oraz osiągnąć.

Trójka kielichów (pucharów) znaczenie negatywne

Odwrócona trójka pucharów zapowiada imprezę, suto zakrapianą alkoholem, wyrzuty sumienia, kac, może również obniżony poziom moralności. Zwiastuje nieplanowaną ciąże, kłopoty małżeńskie lub osobiste

Karty Tarota spis:

Rate this post