Turmalin

Wyświetlanie jednego wyniku

Turmalin

Turmalin – wysokoenergetyczny kamień szlachetny, który wpływa na duchową część każdego organizmu. Nieoceniony dla osób cierpiących w aspekcie emocjonalnym. Idealny, gdy jesteś narażony na wampiry energetyczne, urocze oko lub zawiść. Turmalin sklep można kupić w wielu wariantach kolorystycznych, jednak najsilniejsze działanie ochronne i uziemiające ma czarny turmalin.

Turmalin – właściwości kamienia szlachetnego

Przyjęło się, że turmalin cechuje się jedynie absorbowaniem złej energii, wszelkich promieniowań, żył wodnych i negatywnych wibracji. Używa się go, by zredukować myślokształty cudze i własne, oraz by wzmocnić ciało auryczne. Owszem, ale turmalin ma przede wszystkim nieoceniony wpływ na podświadomość i wszelkie metafizyczne zjawiska. Jeśli więc chcesz, by Cię chronił i wspierał na ezoterycznej ścieżce, wybierz czarny turmalin.

Turmalin – działanie zdrowotne

Turmalin – podobnie zresztą jak każdy minerał – działa także na organizm fizyczny i narządy wewnętrzne. Może być używany, by odgonić koszmary senne i demony, nawiedzające w czasie głębokiego snu. Stosuje się go również do wyciągania wszelkiego rodzaju chorób, mających podłoże w psychice człowieka. Jak więc widać, turmalin to kamień szlachetny o kilku działaniach, które są większe, im większy jest minerał.