Urok – jak rozpoznać, że ktoś Cię zauroczył?

Rzucony urok zazwyczaj szybko się objawia, ale jeśli nie wiemy, jak rozpoznać, że ktoś nas zauroczył, sytuacja może skomplikować się jeszcze bardziej. Z tego powodu bardzo ważne jest, by jak najszybciej pozbyć się uroku i przede wszystkim, ochronić się przed nim na przyszłość. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

Urok – co to jest?

Na pewno nie raz słyszałeś stwierdzenie, że ktoś ma „urocze oczy” lub, że zaklina wzorkiem. Mimo że, coraz mniej osób przyznaje się do wiary w takie „gusła”, każdy wózek jest wyposażony w czerwoną kokardkę, a ludzie kupują biżuterię, mającą nie tylko walory ozdobne, ale i ochronne. Nawet jeśli głośno nie przyznasz mi racji, z pewnością nie raz miałeś wrażenie, że ktoś nie życzy Ci dobrze i rzuca urok wzrokiem lub słowami – pozornie obraźliwymi, ale posiadającymi moc sprawczą.

Urok jest więc pewnego rodzaju zaklęciem. Może być dobry lub zły, ale jaki jest w większości przypadków, sami dobrze wiemy. Rzuca się go w nerwach i złości lub przez zazdrość. Najłatwiej sprawić, że zadziała, gdy wykrzyczymy go w chwilach kłótni lub wściekłości. Niestety, to, co złe ma większą moc niż to, co dobre.

Mówiąc, żeby kogoś coś trafiło albo żeby miał nauczkę, używając przy tym niecenzuralnych słów, najłatwiej jest rzucić taki urok. Może być tragiczny w skutkach lub ciągnąć się za kimś przez kilkanaście lat. Jeśli nie chcemy nikomu zaszkodzić lub tym samym, osobiście być na urok narażeni, warto wiedzieć, jak się chronić przed urokiem na co dzień.

Jak rozpoznać urok?

Warto wiedzieć, że nigdy nie od razu wiadomo, że ciąży na nas urok. Obawy powinny wzbudzić następujące objawy:

 • nic nam nie wychodzi, mimo starań,
 • czujemy zmęczenie i nie możemy spać lub męczą nas koszmary,
 • odnosimy wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko nam,
 • podupadamy na zdrowiu psychicznym lub fizycznym,
 • odczuwamy dziwne dolegliwości, które nie są związane z chorobą organizmu (kłucie, uczucie ciepła w różnych częściach ciała, wrażenie ciężkiej głowy itp.),
 • bóle głowy, rozdrażnienie, niechęć do wykonywania różnych czynności.

Jak zdjąć urok?

Jeśli chcemy dowiedzieć się, jak zdjąć urok, pora poznać ludowe metody, która praktycznie w każdym przypadku są skuteczne. Jedną z nich jest tak zwane „jajkowanie”. Chcąc pozbyć się uroku tą metodą, musimy zgromadzić świeże, wiejskie jajko oraz szklankę, do połowy wypełnioną wodą. Następnie kręcimy jajkiem wokół głowy, w stronę odwrotną do wskazówek zegara. W czasie tego rytuału możemy wypowiadać zaklęcie, by jajko wyciągnęło z nas urok. Następnie, wbijamy je do szklanki z wodą i wyrzucamy do toalety lub na rozstaj dróg.

Inne sposoby znajdziesz w poniższym zestawieniu.

 1. Oczyszczanie aury za pomocą wahadełka.
 2. Kąpiel w wodzie z solą lub peeling solny, gdy nie mamy wanny.
 3. Oczyszczanie się za pomocą białej szałwi.
 4. Zapalenie czarnej świecy z intencją odcięcia negatywów. Gdy się wypali, zapalmy kolorową świecę, np. czerwoną, by w naszym życiu pojawiła się miłość.
 5. Zaawansowany rytuał zamówiony u wróżki.

Ochrona przed urokiem

Na pewno wiemy, że w celu ochrony przed urokami, warto nosić przy sobie czerwoną tasiemkę. Możemy zawiązać ją na nadgarstku lub kostce. Niektórzy zawsze mają przy sobie biżuterię z kamieni szlachetnych, które blokują uroki i przepływ negatywnej energii albo działanie wampirów energetycznych. Takim materiałem może być turmalin albo opal zielony czy oko proroka. Najważniejsze jednak jest to, by rzeczy, które mają nas chronić, były regularnie oczyszczane, najlepiej codziennie wieczorem, w wodzie z solą lub w samej soli. Pamiętajmy też o prasłowiańskich metodach, takich jak specjalne skrypty runiczne.

Urok – jak rozpoznać, że ktoś Cię zauroczył? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne