Wahadełka

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wahadełka

Wahadełko magiczne pomoże Ci w oczyszczaniu czakr, domu lub energetyki. Używa się go do uzyskania odpowiedzi „tak” lub „nie” na różne pytania. Wahadełko jest pomocne w pracy ezoteryka, wróżki i tarocistki.

Wahadełko podstawowe sklep

Wahadło podstawowe używane jest to wróżenia, przepowiadania przyszłości i kontaktu z drugą stroną świata. Często razem z wahadełkiem kupimy tablicę ouija. Te dwa narzędzia służą do wywoływania duchów i rozmów ze zmarłymi bliskimi, bytami, demonami i wytworami astralnymi. Wahadełko może wtedy posłużyć jako narzędzie, które wskaże nam litery i liczby na owej tablicy. Wahadło podstawowe, które posiadamy w naszym sklepie ezoterycznym, jest wykonane z kamienia szlachetnego. W zależności od tego, jaki kolor końcówki wahadełka wybierzesz, będzie to inny typ minerału. Każde wahadełko jest dodatnie energetycznie, co oznacza, że nadaje się do użytku od razu po odpakowaniu z przesyłki. Na specjalne zamówienie, możesz kupić wahadło podstawowe sklep po konsekracji w wybranym przez Ciebie celu.

Wahadełko 7 czakr

Ten rodzaj wahadełka służy do oczyszczania czakr, czyli 7 centrów energetycznych, które znajdują się w pierwszej warstwie ciała astralnego człowieka. Wahadło energetyczne może być też wykorzystane do programowania lub wzmacniania czakr. Dzięki niemu sprawdzisz, która czakra wymaga uwagi. Wahadełko 7 czakr jest potrzebne, gdy chcesz oczyścić energetykę w ciele lub w domu. Wtedy zadajesz mu pytanie, które pomieszczenie wymaga oczyszczenia i za pomocą okrężnych ruchów wahadła wykonujesz magiczną neutralizację negatywnej energii.