Wenus w Strzelcu i Koziorożcu – jak wpłynie na Ciebie?

Wenus – planeta, która jest kobieca, delikatna, kojarzy się z powabem i pięknem oraz siłą, jaką mają w sobie wszystkie damy. Mówi się nawet, że my pochodzimy właśnie z niej, natomiast mężczyźni z Marsa. 1 listopada Wenus wkroczyła w znak Strzelca. 26 listopada wejdzie w znak Koziorożca. Szykują się więc zmiany, niektóre rzeczy wyjdą na światło dzienne, a nasze decyzje nie pozostaną bez konsekwencji. Jak dokładnie taki układ znaków z Wenus wpłynie na Twoje życie i samopoczucie? Piszę o tym w tym artykule.

Wenus w 2019 roku – niekorzystny układ

Jeśli choć trochę interesujesz się astrologią, to na pewno wiesz, że Wenus dobrze rezonuje z 2 i 7 domem horoskopu, czyli z Bykiem i Wagą. Dlatego układ, w który wstąpiła 1 listopada, nie będzie dla nas korzystny. Wiąże się to przede wszystkim z nagłymi zmianami, które pojawią się w życiu każdego z nas. Może to być zmiana na plus lub minus. W większości przypadków, Wenus w takim układzie przynosi lekki huragan – w związkach, pracy, relacjach z innymi i w nas samych. Dlatego jeśli chcesz się na niego przygotować, musisz wiedzieć, czego spodziewać się po nadchodzących dniach z Wenus w Koziorożcu i Strzelcu. Dzięki temu, nic się nie zaskoczy.

Wenus w Strzelcu 2019 – co się stanie?

To jeden z korzystniejszych aspektów tej zmiany, ponieważ sprzyja pewności siebie i wyrażania własnego „ja” w sposób, na który do tej pory się nie odważyliśmy. Poza tym, pomaga nam poczuć smak miłości i zakochania. Pozwala poznać uczucia związane z nią, na jakie do tej pory nie mieliśmy szansy. Jednak jest też pewien minus dla osób pozostających w stałych związkach – mogą pojawić się kłótnie i różnice zdań. Wenus pokaże, co jest ważne dla Ciebie i partnera. Jeśli dojdziecie do porozumienia to świetnie, ale może okazać się, że nie jest Wam pisane bycie ze sobą.

Wenus w Strzelcu otworzy nas na zmiany w swoim życiu – praca, szkoła, poszerzanie wiedzy lub szlifowanie umiejętności. Na to wszystko jest teraz odpowiednia pora. Pamiętajmy, by przemyśleć swoje decyzje, bo nie będzie już od nich odwrotu, przez brak retrogradacji Wenus.

Wenus w znaku Koziorożca – na co uważać?

26 listopada Wenus wkracza do znaku Koziorożca. Na co wtedy uważać? Sprawdź listę poniżej i przygotuj się na te drobne, astrologiczna zawirowania.

  1. Zobaczymy, co warto wymienić na lepsze i nowsze. Sprawdzimy, dlaczego coś, co do tej pory wydawało nam się dobre, nie wpływa na nas korzystnie.
  2. W stałych związkach pojawi się większe przywiązanie i poważne plany na wspólną przyszłość.
  3. Możesz poczuć większą odpowiedzialność za innych. To sprawi, że poczujesz zmęczenie lub bezsilność. Jednak taki stan rzeczy będzie trwał jedynie do 20 grudnia.
  4. Zdasz sobie sprawę z tego, że czas zadbać o swoje ciało i umysł. Zapragniesz znaleźć chwilę dla własnych pasji. Może zrozumiesz, że chcesz kroczyć inną drogą kariery lub nauki. To wszystko przytłacza, ale z biegiem czasu uznasz, że wyszło Ci to na dobre.
Wenus w Strzelcu i Koziorożcu – jak wpłynie na Ciebie? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne