Woda – znaczenie snu

Woda – znaczenie snu

Często śni Ci się woda? Tematyka wody w snach jest bardzo rozmaita i może oznaczać bardzo wiele różnych wskazówek dla nas.

Sennik: Czysta woda

Czysta woda w śnie jest dobrym omenem. Mówi, że śniąca osoba jest zadowolona i poukładana. Ma także dobre mniemanie o sobie. Czeka ją szczęście i pomyślność.

Sennik: Woda mętna

Sny o tej tematyce zawsze mają negatywne przesłanie. Oznacza życie w niezgodzie ze sobą, brak pewności siebie i wewnętrzną niezgodę. Może ostrzegać przed chorobami.

Sennik: Rozlana woda

Rozlana woda mówi o konieczności skupienia uwagi na jakiejś sprawie. Mogliśmy popełnić błąd poprzez nieświadomość lub pomyłkę.

Sennik: Głęboka woda

Jeśli śnimy o głębokich wodach, powinniśmy miecz się na baczności. Zazwyczaj ostrzega o dużych problemach, w które się pakujemy. Im głębsza woda, tym głębsze problemy.

Kusza we śnie – znaczenie

Kusza była niezwykle niebezpieczną i bardzo często używaną bronią zanim wynaleziono broń palną. Co może zwiastować kusza we śnie?

Łańcuszek we śnie – znaczenie

Łańcuszek jest bardzo często spotykanym motywem we śnie. Możemy śnić o pięknym łańcuszku w prezencie, lub kupowaniu go przyjaciółce, mamie bądź żonie. Co zwiastuje sen o łańcuszku?

Łazienka we śnie – znaczenie

Łazienka często jest kojarzona ze zmywaniem z siebie grzechów, oczyszczaniem duszy podczas snu. Co ta ważna część domu może oznaczać?

Źrebię we śnie

Źrebię pojawiające się w naszych snach ma bardzo pozytywny wydźwięk. Zobaczenie źrebięcia symbolizuje pojawiające się możliwości, beztroskę oraz urok. Oznacza to dla nas duży potencjał, który powinniśmy wykorzystać. Będzie nas rozpierała energia do działania oraz...

Sen o żmijach

Żmija od dawana jest symbolem zła i fałszu, także we śnie symbolizuje negatywną postawę. Pojawiająca się we śnie żmija ma być dla nas przestrogą przed ewentualnym złym obrotem spraw dla nas. Znaczenie snu o żmii jest różne, w zależności od kontekstu i sytuacji w...

Sen o żniwach

Żniwa pojawiające się w snach świadczą, że tęsknimy za sukcesem oraz dobrobytem i beztroską. Jednakże pojawienie się żniw w śnie oznacza zapowiedź nadchodzących sukcesów i radości. Czas żniw jest nagrodą, zebraniem plonów w gospodarstwach. Ukazujące się żniwa we śnie...

Żaba we śnie

Żaba w naszych snach symbolizuje pewien etap przejściowy. Dotyczy to zarówno spraw sercowych oraz zawodowych. Widok żaby sugeruje, że nasz decyzje, które podjęliśmy są słuszne i należy zacząć je realizować. Także może oznaczać, że podświadomie zbyt dużo rozmyślam nad...

Yerba mate we śnie

Yerba mate widziana we śnie zwiastuje przypływ sił witalnych. Czeka Cię pełna energii i aktywności najbliższa przyszłość. Wszystko stanie się proste, łatwe i przyjemne. Przypływ energii i witalności nada nowy kolor dla Twojego życia. Zyskasz siłę na dalsze działanie i...