Żaba we śnie

Żaba w naszych snach symbolizuje pewien etap przejściowy. Dotyczy to zarówno spraw sercowych oraz zawodowych. Widok żaby sugeruje, że nasz decyzje, które podjęliśmy są słuszne i należy zacząć je realizować. Także może oznaczać, że podświadomie zbyt dużo rozmyślam nad zmianami związanymi z naszym życiem. Sen o żabie ma zmotywować do działania i pokazać, że teraz jest odpowiedni moment na rozpoczęcie zmian.

Żaba we śnie

Sennik: Widzieć żabę

Jeśli w naszym śnie widzimy żabę, przyglądamy się jej to może oznaczać dla nas korzystne zmiany na tle finansowym. Może już niedługo pojawi się w naszym życiu niespodziewany zastrzyk gotówki. Świadczy to także o podwyżce lub dodatkowej premii.

Sennik: Łapanie żaby

Sen o tym, że łapiemy żabę wróży o działaniu na własną szkodę. Jest to przestroga, aby uważać na przyjaciół oraz zawodowych współpracowników, którzy czekają na nasz błąd.

Sennik: Żaba w wodzie

Widzenie żaby w wodzie symbolizuje sukces zawodowy i pozytywne zmiany, które już w niedługiej przyszłości przyniosą korzystny dla nas obrót spraw. Świadczy to o powodzeniu w interesach i dobrej chwili na inwestycję. Dobra passa już wkrótce się rozpocznie.

Podobne

- Reklama -

Popularne