Uroki i zaklęcia miłosne – jak rzucić czar?

Zaklęcia miłosne to praktyka mająca za zadanie przyciągnąć do nas ukochanego. Jest powszechnie znana i stosowana od zarania dziejów. Dlatego dziś dowiesz się, jak rzucić miłosny urok, by zadziałał i sprawił, że rozkochasz w sobie mężczyznę marzeń. Wszystkie czary opisane w tym artykule dotyczą praktyki białej magii.

Zaklęcia miłosne

Dawniej zaklęcia miłosne wykonywała szeptucha lub zielarka. Oscylowały one wokół specjalnych mieszanek ziół, krzewów i resztek, które cechowały się właściwościami magicznymi i miały za zadanie usidlić lub przyciągnąć potencjalnego partnera.

Obecnie zaklęcie miłosne zostało unowocześnione i opiera się na wypowiadaniu lub zapisywaniu słów. Przy czym od razu wspomnę, że urok to nie to samo, co zaklęcie. Najpierw jednak zajmijmy się tym, o czym traktuje nagłówek ;).

Na początku warto wiedzieć, jakie metody są powszechnie stosowane w przypadku wykonywania zaklęć miłosnych. Najpopularniejsze z nich, to zapisanie na kartce imienia i nazwiska ukochanego oraz jego daty urodzenia. Im więcej kluczowych – w ezoteryce – informacji zgromadzimy na papierze, tym większe prawdopodobieństwo, że czar zadziała tak, jak tego oczekujemy.

Po uzupełnieniu kartki w owe informacje możemy zapalić różową albo czerwoną świecę i przy jej płomieniu sporządzić dekret miłosny. To najprostszy i zarazem najbezpieczniejszy sposób na efektywne zaklęcia miłosne.

Zaklęcia miłosne podczas pełni

Dekret miłosny najkorzystniej sporządzić w czasie pełny. W magii uznaje się, że to czas, kiedy Księżyc bardzo silnie oddziaływuje na wszystkie aspekty naszego życia. Na kartce papieru sporządź życzenie dotyczące idealnego partnera lub partnerki, który ma się pojawić w Twoim życiu.

Następnie przez 7 dni z rzędu odczytuj dekret przy zapalonej świecy. Dzięki temu, zaklęcie na miłość podczas pełni będzie skuteczne i szybciej spełnią się Twoje marzenia. Chcąc wzmocnić czar, możesz uciec się do kolejnego ludowego sposobu.

Mowa o trzymaniu kartki z dekretem pod poduszką. Obok niej możesz położyć gałązkę jodły. Taki zestaw pozwoli Ci wyśnić ukochanego, więc od razu dowiesz się, kogo wypatrywać w swoim życiu

Zaklęcia miłosne – sprawdzone czary

Teraz czas na bardziej praktyczne zaklęcia magiczne, sprawdzone przez wiele osób. Będziesz potrzebować kilku elementów, by wykonać je prawidłowo. Przede wszystkim, przydadzą się kamienie szlachetne i małe, szklane buteleczki zamykane na korek.

Minerały, jakie warte zgromadzić to ametyst i opal. Dzięki nim uchronisz się przed niekorzystnym zauroczeniem i przyciągniesz do swojego życia jedynie szczerą osobę, której zależy na długiej relacji.

Kamienie warto nosić przy sobie, ale zanim schowasz je do kieszeni, musisz je oczyścić i wykonać zaklęcie miłosne, sprawdzone w przypadku danego kamienia. Oczyszczamy minerał w wodzie z solą, następnie wystawiamy na promienie słoneczne i na koniec programujemy, by pomógł nam znaleźć miłość i szczęście.

Buteleczki uzupełniamy ziołami miłosnymi. Należą do nich: rumianek, szałwia i czystek. Skruszone zioła umieszczamy w buteleczce razem z miniaturowymi wersjami wymienionych wcześniej kamieni szlachetnych. Do środka możemy również włożyć malutką karteczkę, na której napisaliśmy zaklęcie miłosne.

Uroki miłosne, jak rzucić?

Kolejny sposób na miłość to uroki. Ten typ magii jest bardziej niebezpieczny z uwagi na ryzyko wiążące się z niedoświadczeniem ezoteryka. Dlatego lepiej być ostrożnym i nie wypowiadać zbyt wielkich słów.

Najpierw warto więc oczyścić pomieszczenie za pomocą białej szałwii i uspokoić myśli. O tym, jak oczyścić dom z negatywnej energii, pisałam już kiedyś na blogu. Po wykonaniu tego zadania przystępujemy do pracy.

Najpierw jednak na pewno zastanowicie się… skuteczne czary są możliwe, np. uroki miłosne, jak rzucić, by działały? Wszystko wynika z naszego wnętrza i wiary w to, co robimy i mówimy. Jeśli będzie ona dostateczna, wszystko na pewno się uda.

Uroki miłosne

 1. Fotografia. Potrzebujesz zdjęcia ukochanej osoby i pewności siebie. Musisz ze skupieniem wypowiedzieć zaklęcie, patrząc na fotografię. Powinno ono brzmieć naturalnie i pochodzić z głębi serca.

  Możesz zapisać je własnymi słowami. Na przykład: „(Imię i nazwisko ukochanego), będzie mój na zawsze. Niech żywioły mi pomogą, gdy miłość nieskończona i wzajemna się zacznie”. Treść uroku na miłość nie musi się rymować. Ważne, by być pewnym słów, które wypowiadamy.
 2. Szeptanie. Kiedy ukochany jest w pobliżu, możesz w jego kierunku wyszeptać pewne słowa z przekonaniem. Mogą one brzmieć podobnie jak powyższe, ale zasada, co do ich skuteczności, zawsze jest taka sama.
 3. Podarunek. Wręcz prezent od serca, ale zauroczony w taki sposób, by mężczyzna zawsze o Tobie myślał. Połóż darowany przedmiot przed sobą i powiedz podobne słowa: „Niech (nazwa prezentu) mu o mnie przypomina i niech serce (imię i nazwisko ukochanego) się do mnie wyrywa.

  Z pomocą żywiołów, miłość jego do mnie zawita i splecie w szczęście nasze losy, jak w baśniach po wsze czasy”. Ten urok miłosny z pewnością zadziała, gdy podarunek będzie od serca.

Podobne tematy:

Uroki i zaklęcia miłosne – jak rzucić czar? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

1 KOMENTARZ

 1. Mój mąż wrócił do domu kilka tygodni temu. W tej chwili idziemy razem na poradnictwo, modlitwę i czytanie nabożeństw oraz uczęszczamy do kościoła. Powiedział mi, że jest mu przykro z powodu tego, jak mnie zranił i że naprawdę mnie kocha. Nadal stoję jako mój mąż. Dla tych, którzy mają nadzieję, że ich bliscy wrócą do domu! skontaktuj się z dr Adeleke, a on przywróci twoje małżeństwo, tak jak zrobił to dla mnie.
  Jego adres e-mail to (aoba5019@gmail.com) lub WhatsApp (+27740386124). Skontaktuj się z nim już dziś, jeśli potrzebujesz jego pomocy w swoim związku lub w jakimkolwiek innym przypadku.
  1) Zaklęcia miłosne
  2) Utracone zaklęcia miłosne
  3) Zatrzymaj zaklęcia rozwodowe
  4) Zaklęcia ślubne
  5) Zaklęcie ciąży
  6) Łamanie zaklęć
  7) Zaklęcie śmierci
  8.) Chcesz awansować w swoim biurze
  9) chcesz zadowolić swojego kochanka
  10) Loteria
  Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiekolwiek problemy, aby uzyskać trwałe rozwiązanie przez (+27740386124)

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne