Znaki zodiaku – jaki jest mój znak zodiaku?

Znaki zodiaku są bardzo pomocne w czasie czytania i konstruowania horoskopów. Jednak nie zawsze w pełni odpowiadają one cechom charakteru i osobowości człowieka.

Dlatego oprócz znaków zodiaku i wiedzy, jaki znak jest przyporządkowany do Ciebie, warto brać pod uwagę coś jeszcze. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat wpływu planet i astrologii na Twoje życie, przeczytasz w niniejszym artykule.

Każdy z nas za pomocą swojej daty urodzenia, szybko znajdzie odpowiedź na pytanie – jaki jest mój znak zodiaku? Ale nie oszukujmy się, taka wiedza to zdecydowanie za mało, by móc czerpać korzyści z astrologii na co dzień.

Dlatego warto przypomnieć sobie jak najwięcej faktów związanych z naszymi narodzinami. Choćby samo miejsce urodzenia i godzina, otwierają przed nami ogromne wrota do wpływu planet i osobowości człowieka, która dzięki horoskopowi urodzeniowemu, może być określona w pełni personalnie.

Znaki zodiaku – jaki jest mój znak?

Wiele osób nie wie, że data urodzenia, niekoniecznie jest przyporządkowana do danego znaku astrologicznego. Co przez to rozumieć? Przede wszystkim chodzi o godzinę i miejsce, w którym ktoś się narodził. Przykładowo, to iż twoja data urodzenia to 30 października, nie czyni z Ciebie Skorpiona. Dlaczego?

Ponieważ wystarczy, że w czasie, w którym się rodziłeś (godzina i minuta), słońce znajdowało się w innym znaku lub księżyc wchodził w inną interakcję z planetami. Może się wtedy okazać, że cechy osoby, której astrologicznym znakiem jest Skorpion, wcale do Ciebie nie pasują.

Idealnym rozwiązaniem jest więc skonstruowanie swojego horoskopu urodzeniowego lub – termin częściej używany przez ezoteryków – indywidualnego. Co to da? Jakie korzyści dzięki temu otrzymasz?

Horoskop urodzeniowy składa się z kilku części. Przede wszystkim określa wszystkie układy i interakcje planet, słońca i księżyca, a także ascendent i descendent łącznie z koeli.

Jeśli będziesz miał dokładną rozpiskę tego wszystkiego, wraz z datą i godziną, a nawet miejscem twojego urodzenia, otrzymasz świetną wskazówkę do planowania każdego miesiąca i dnia w roku.

Dlaczego? Dowiesz się, w których dniach, tygodniach i miesiącach, układ gwiazd i kosmicznych ciał, jest dobry lub zły dla Ciebie.

Jaki znak zodiaku do mnie pasuje?

Dzielenie ludzi na znaki zodiaku przestało mieć jakikolwiek sens, ponieważ wiele osób rodzi się na przełomach znaków. Wtedy tylko horoskop indywidualny jest w stanie nakierować ich na to, jakie astrologiczne 'logo’ jest im przypisane.

Pamiętaj też, że dopóki sam nie postawisz sobie tarota na dany miesiąc dla swojego znaku, ciężko powiedzieć, czy horoskop z gazety się spełni. Oczywiście są wyjątki, kiedy tarocistka układający Tarota na miesiąc wie, jak odpowiednio interpretować kartę, by uzyskać ogólną energetykę dla każdej osoby spod danego znaku.

W naszym miesięcznym horoskopie, w taki właśnie sposób podeszłam do określenia aspektów miesiąca w horoskopie. Dzięki temu każdy znak zodiaku otrzymuje wyczerpujące porady i energie na miesiąc. To sprawia, że możemy sobie lepiej zaplanować każde kojne 30 dni i przede wszystkim być gotowi na różne okoliczności.

Podobne tematy:

Znaki zodiaku – jaki jest mój znak zodiaku? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne