Ryby – opis i charakterystyka znaku zodiaku

Jeśli już zapoznałeś się z artykułem o tym, jaki jest Twój znak zodiaku, pora na charakterystykę każdego z dwunastu astrologicznych przewodników. Dziś weźmiemy pod lupę Ryby, czyli wszystkie osoby, które urodziły się 19.02-20.03. Przeczytaj artykuł do końca, aby dokładnie poznać wszystkie cechy, zalety, wady i przyzwyczajenia oraz tendencję osoby spod tego znaku.

Ryby – charakterystyka znaku

Ryby z natury są nieufne, ponieważ od dziecka ich życie pełne jest przeżyć. Mają również skłonność do uległości i nie lubią, kiedy ktoś wtrąca się w ich związek. Czasami aż za bardzo idealizują partnera, przez co lądują w toksycznych relacjach. Nie mają swojego zdania, więc osoba, z którą dzielą życie, może je wykorzystywać. Pamiętajmy jednak, że kluczem do dokładnego opisu danej osoby jest nie tylko jej znak, ale również liczba numerologiczna. Co jeszcze warto wiedzieć o Rybach?

Każda ryby lubi swobodę i chce jak najprędzej wyrwać się ze szponów opiekuńczych rodziców. Dlatego szybko opuszcza dom i wiedzie niezależne życie. Ma to jednak swoje wady. Nie potrafi realnie patrzeć na życie, co – gdy nie znajdzie opiekuńczego partnera – może się dla niej źle skończyć. Ciężko jej usiedzieć w miejscu, ma duże wymagania, co do innych, ale jest bardzo pobłażliwa dla siebie.

Ryby – opis i charakterystyka znaku zodiaku 1

Zalety Ryby

Mimo że może się zdawać, iż to osoba z samymi wadami, ma również zalety – zresztą jak każdy z nas. Poniżej wypisałam listę najczęstszych zalet, które posiada Ryba. Dzięki niej, gdy to Ty nią jesteś, będziesz wiedział, jak nad sobą pracować.

 • Choleryczna natura i dążenie do celu — nigdy się nie poddajesz, ale jeśli chcesz, by Twoje życie jak najdłużej postało takie, o jakim marzysz, musisz też słuchać rad innych.
 • Życzliwość i empatia — potrafisz wczuć się w położenie każdego i chętnie wyciągasz pomocą dłoń. Ludzie to kochają, więc nietrudno znaleźć Ci przyjaciół, ale i wrogów.
 • Opiekuńczość — Twoje domowe ognisko nigdy nie gaśnie. Lubisz sprawiać przyjemność bliskim i o nich dbać, ale pod warunkiem, że oni to doceniają.

Wady Ryby

Ryba, podobnie zresztą, jak każdy inny znak, również ma swoje wady. W Twoim przypadku wymienię 3 największe, ale nie łudź się, że to jedyne negatywne cechy Twojej osoby. Na pewno nie raz zauważysz, że masz ich więcej. Warto zacząć od tych najgorszych, by móc stopniowo nad sobą pracować i udoskonalać charakter.

 • Roszczeniowa postawa — uważasz, że zawsze masz rację, Twój głos powinien być pierwszy i najważniejszy, i tylko Twoje zdanie się liczy.
 • Umartwianie — nie ma dnia, którego nie ozdobisz narzekaniem i marudzeniem. Zawsze jest coś, co popsuje Ci humor.
 • Zaborczość — największa wada Ryb. Myślą, że o wszystkim muszą wiedzieć jako pierwsze i każdemu doradzać, nawet jeśli sprawa stricte ich nie dotyczy.

Jeśli chcesz zyskać wewnętrzny spokój i nie czynić sobie wrogiem, każdego, kto nadepnie Ci na odcisk, koniecznie popracuj nad przekuciem tych wad w zalety. A jeśli nie wiesz od czego zacząć, to poproś Tarota o pomoc. Zadaj pytanie wróżka Częstochowa.

Ryby – szczegółowy opis znaku zodiaku – ezoteryczne porady

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat znaku zodiaku jakim są Ryby. Dowiesz się, jak wykorzystywać sprzyjające Ci żywioły i znaki, by wieść satysfakcjonujące życie i przede wszystkim wyćwiczyć mocne strony.

 • Planeta Ryb – Neptun.
 • Żywioł – woda.
 • Kolor – niebieskozielony.
 • Metal – cyna.
 • Kamień – jadeit, koral.
 • Znaki zodiaku przyjazne Rybom – Rak, Skorpion, Byk i Koziorożec.

Potrzebujesz pomocy Kart Tarota? Chcesz poznać przyszłość? Zajrzyj tutaj: https://ewrozba.pl/oferta-cennik/.